Відсутність у міськраді затвердженого діючого генерального плану міста не заважає робити з Українки Троєщину.
10 березня 2016 року. Саме тоді, коли на сесії розглядалася петиція про заборону забудови на правому березі річки Стугна, депутати міської ради проголосували за надання дозволу на розробку детального плану території, орендованої товариством з обмеженою відповідальністю «Київщина-Житло» земельної ділянки площею 2,7 га (кадастровий номер 3223151000:01:029:0006). Звісно, відсутність генплану нікого не зупинила. ЗА проголосували майже всі. Звісно, це ніби й не та ділянка, забудова якої так непокоїть жителів Українки. Але це ще не все. Далі стає ще цікавіше.

Як то кажуть «слідкуйте за руками».

Комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища мала розглянути пропозиції мешканців і, з урахуванням побажань жителів, дати завдання на розробку детального плану території.
Комісія гарно попрацювала, отримала купу пропозицій і дала завдання на розробку «детального плану території мікрорайону, обмеженого вул. Київська, Юності, залізничними коліями та р. Стугною в м. Українка Обухівського району Київської області». Ось так ділянка, на яку мав розроблятися детальний план з ділянки площею 2,7 га збільшилася майже в 10 (!!!) разів. І тепер включає ділянку, яка знаходиться в оренді у ТОВ «Українська Інвестиційна Будівельна Компанія «Укржитлоінвест» (кадастровий номер: 3223151000:01:029:0010).
Тобто, поки триває так звана робоча група по розгляду петиції та пошуку компромісу, міська рада, разом з забудовником, хочуть ще раз затвердити забудову правого берегу річки Стугна.
Ні відсутність генплану, ні обмеження території для розробки детального плану не мають значення. Значення має, мабуть, тільки бажання нашого «бомонду» придбати ще квартир по собівартості за рахунок платників податків. Як гадаєте, кому їх подарують цього разу?

ДПТ завдання ДПТ