Чи готові Ви бути мером міста? Експрес-тест

У дискусіях про справи міста періодично можна чути думки про те, що робота мера Українки – це каторга, галери, це тільки для наддосвічених фахівців та інші страшні речі на кшталт того, що каже запоребрикове Пуйло про свою ексклюзивність. Тож мера не треба критикувати, краще б допомогли. Бо йому навіть молоко за шкідливі умови праці не видають.

Але небайдужі громадяни все ж таки невтомно висловлюють свою «некомпетентну» думку щодо багатьох проблем міста. Тож ми вирішили зробити для вас експрес-тест на тему того, чи спроможні ви робити цю роботу?!

Прикладом і взірцем правильних та ефективних рішень ми взяли нашого мера, Павла Козирєва. Він обіймає цю посаду вже 15 років. Він неодноразово вивчав практики ефективного містобудування європейських колег, має багатий досвіт і вапщє! Тож, людина порядна, компетентна і поважна. Давайте подивимось, чи будуть Ваші рішення настільки ж ефективними та, без перебільшень,  інноваційними.

Правила прості. Ми ставимо питання і приводимо рішення поважного Козирєва П.Г. А ви дивитесь, наскільки ваша відповідь співпадає з ним. Прямо як у бізнес-школі.

 Почали!

Уявіть собі, що Ви сидите в мерському кріслі міста Українка, сидите вже років 10. І кожен день перед Вами постає одне запитання – як зробити життя громади краще? Теоретично, все нескладно. Краще – значить комфортніше та безпечніше. Але ось коли діло доходить до конкретних справ, то одразу стає зрозумілим, хто є «проффесіонал».

Отже!

Питання 1. Вже років з 5 у вас не вистачає місць в дитячих садочках. Людей побільшало, а місто маленьке, не розраховане на наплив нових мешканців. Що робити?

Правильна відповідь: будувати багатоповерхові будинки. Постійно!

Питання 2. Ви бачите, що всі ці діти, які влізли, або не влізли в дитячі садочки, скоро підуть до школи. А школи теж не гумові… Вони і так стареньки та потребують ремонту, а тут ще таке навантаження….

Правильна відповідь: будувати багатоповерхові будинки. Ще більше! Людям немає де жити!

Питання 3. Під час прогулянки новими дворами, милуючись свіженькими новобудовами, Ви помічаєте, що пройти якось важко… Все, що можна заставлено автівками. Мами з дитячими візочками щимляться між ними, діти вибігають на дорогу. Звичайно, збагнули Ви, це ж новим мешканцям ніде паркуватись, а такий-сякий забудовник зробив парковку аж на 10 місць. Але ж він кум, його лаяти не можна. Що робити?

Правильна відповідь: будувати багатоповерхові будинки. Не зупиняючись. Бо саме в цьому полягає розвиток міста!

Питання 4. Стрімке розширення міста вимагає від Вас нетривіальних, інноваційних рішень. Площі мало, а люди хочуть посидіти в кафе, займатись в фітнес-залі, ще хтось хоче провести якість спортивні змагання для популяризації спорту… Що ви зробите?

Правильна відповідь: треба оголосити Українку ЕЛЕКТРОННИМ МІСТЕЧКОМ! Що це значить? А біс його знає! Але як звучить! Усі колеги будуть заздрить, а громада просто заб’ється в екстазі від безмежної крутості та інноваційності, і позабуде про усе на світі!

Питання 5. Ви приділяєте багато уваги тому, щоб доносити результати своєї роботи до громади. Газети, радіо та «паблікі» в інтернеті невпинно інформують людей про те, як Ви ефективно та безперервно працюєте. Але після отієї заварухи, яку хтось обізвав Революція Гідності, з’явились якісь педерасти активісти та якісь незалежні ЗМІ, які почали Вам ставити невдобні запитання, псувати Ваш імідж та політичний капітал, тощо. Ще й центральні ЗМІ з Києва позапрошували… Тож коли хтось з них приходить до Вас для того, щоб отримати законну інформацію або взяти коментар, або просто назріває час вирішити якісь критичні питання. Що Ви будете робити?

Правильна відповідь: По-перше, морозитись. Якщо запит письмовий – морозитись! Хай ідуть геть, дурні! По-друге, миттєво йти у відпустку. Якщо ці шкідники вже під дверима Вашого кабінету – Ви у відпустці. Може на годину, може на день. Поки «вони» не підуть геть.

Запитання 6. Небайдужі громадяни, які наслухались неправдивої інформації про Вас від активістів-паразитів почали задавати питання. І то вони хочуть знати, і ось це ім цікаво…. Ваш імідж потрошку став псуватись. Як відновити довіру?

Правильна відповідь: по-перше, ні з ким не розмовляти, крім спеціально підготовлених груп «благодарных фанатов» (за це мають відповідати певні люди в вашій команді). По-друге, «будьте ближе к народу»! Їжте млинці на святах, грайте на барабані, більше посміхайтесь і хваліть себе. За те, що настало 1 вересня, за те, що в місті вже 40 років є набережна… Це все ж Ваша заслуга! Тоді люди побачать що все добре і про все забудуть.

Запитання 7. Ви не можете ігнорувати проблему безпеки. Поліції в місті нема, а рівень дрібної злочинності росте. Як Ви забезпечити безпеку лояльної до Вас мами з немовлям, яка гуляє по Вашій улюбленій набережній?

Правильна відповідь: сформуйте ЩОСЬ, назвіть це «громадська варта». Коли будете набирати людей, не дивіться на їх фізичні кондиції, бо це неважливо. Поставте їм жорстке завдання – як побачать людину з собакою, розміром від 5 см., хай підходять і виносять їй мозок, доки ця людина не взвиє, наче собака Баскервілєй. Це забезпечить порядок! Окремою інструкцією жорстко забороніть «вартовим» звертати увагу на людей, які бухають на парапеті, бо алкотуризм – основа економіки міста. Звичайно, після багатоповерхівок. Також вони не повинні реагувати на північні співи підгулявших компаній та бійки під під’їздами тощо. І слава Богу, що в місті нема наркоманів. Чесно-чесно!

Стоп! Тест завершено.

Проаналізуйте свої відповіді. Якщо Ваші рішення співпадають з діями шановного міського голови, то Ви маєте шанс скласти йому конкуренцію на наступних виборах. Наші вітання!

Звичайно, все не так просто. Справжній мер має вміти дуже багато всього.  Тож, якщо Ви відчули в собі сили і хочете дізнатись більше про це, напишіть нам! Ми зробимо більш поглиблений тест по якомусь окремому напрямку.

А Ви, коли станете мером, будете нас за це фінансувати. А ми такі будемо пити пиво на набережній і сидіти у фейсбуці. Бо в нас же електронне містечко, зможемо собі дозволити!