ukrainian-hills

В продовження теми про категорію складності 22-поверхівки UKRAINIAN HILLS на місці зрізаних дубів виявилась дуже цікава і несподівана деталь.
Виявляється, декларація про початок виконання будівельних робіт зареєстрована на 11-поверховий будинок!!!
Цю інформацію підтвердив каналу ICTV представник забудовника на будівельному майданчику (див. 32 хв. на відео ICTV ) .
Напевно забудовник, злякавшись, що його впіймають на заниженні категорії складності, вирішив по паперах зменшити кількість поверхів, квартир і відповідно кількість мешканців.
Таким чином, підтверджується інформація про шахрайський спосіб будівництва, а саме: розпочати будівництво по документам,які дозволяють будувати 11-пов., паралельно узаконюючи проект 22-поверхівки. І це в кращому випадку! Досить часто забудовники зводять зайві поверхи без дозвільних документів і роблять заручниками ситуації простих людей,які інвестували кошти в будівництво.
Підозрілим здається і те, що компанія, яка планує збудувати цей багатофункціональний комплекс, зареєстрована менше трьох років тому – 15.05.2014р. Компанія «Біометрікс» каже про себе, що має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво житлових комплексів, бізнес-центрів, торгово-розважальних центрів, багатофункціональних об’єктів. Але з об’єктів, які Академія Сучасного Будівництва «Біометрікс» реалізує (ЖК «5TH AVENUE», м. Львів; ЖК «5TH AVENUE», м. Ужгород; ЖК «DIPLOMAT HALL», м. Львів; ЖК «COMFORT PARK», м. Чернівці; ЖК «Egoist», м. Луцьк), жодного зданого в експлуатацію немає.
Серед своїх партнерів на сайті компанія вказує підприємства, засновниками яких є засновники «Біометріксу».

%d0%b1%d1%96%d0%be%d0%bc%d0%b5%d1%82%d1%80%d1%96%d0%ba%d1%81

%d0%b1%d0%b8%d0%be%d0%bc%d0%b5%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%ba%d1%81
Якщо додати до цього методи вирішення суперечок, а саме – залучення до доведення своєї правоти «тітушок», картина складається повна.
Враховуючи викладене, є всі підстави вважати, що інвестори UKRAINIAN HILLS так і не отримають своїх квадратних метрів.

Матеріал підготований на основі відкритих даних аналітичної платформи YouControl , відео телеканалу ICTV та матеріалів з сайту забудовника