Цієї неділі, 6 листопада, громада міста Українки продемонструвала владі та забудовнику, що з її думку треба враховувати. Після того, як на громадських слуханнях щодо забудови ділянки з віковими дубами, думкою жителів знехтували, підробивши протокол. Після того, як депутатські комісії перетворили на фарс вирішення цього питання у правовій площині. Не маючи можливості «достукатися» до мера міста Українка – Павла Козирєва, громада почала акцію прямої дії.
Акція прямої дії, яка розпочалася о 13-00 6 листопада, об’єднала людей від 20 до 80 років. Загалом в акції прийняли участь близько сотні мешканців цього невеличкого містечка.
За перебігом акції спостерігали представники поліції, охорона забудовника, міський інспектор з благоустрою та представники муніципальної служби охорони. Учасники акції вимагали від представників муніципальних служб запросити представників влади. В охоронців забудовника просили надати документи, які б доводили право забудовника “АСБ “БІОМЕТРІКС” на цю територію та запросити на зустріч керівництво компанії. Не дочекавшись ні того, ні іншого, громада почала обережний демонтаж паркану. Всі елементи паркану після демонтажу залишали неушкодженими, вівся їх облік. Через півтори години після початку акції, її учасники дочекались представника забудовника. Але він прийшов не для того, щоб заспокоїти людей або надати документи на будівництво комплексу UKRAINIAN HILLS. Замість відвертої розмови, він розпочав бійку, одразу кинувшись з кулаками на учасників акції. Поліція на прохання про допомогу не реагувала. Тож, після того, як внаслідок нападів представника забудовника, постраждав дідусь 70-и років, активістам довелося самим відтіснити нападника та подати заяву до поліції про побиття. Варто зауважити, що протягом всієї акції поліція не втручалась. Але все ретельно фільмувала.
Після цих інцидентів з нападами на громадян міста, разом з поліцією приїхав ще один представник забудовника. Але знову ніяких документів учасникам акції не показав. Від нього протестуючі не почули нічого крім образ та лайки.
До 17-00 учасники акції, серед яких було багато людей похилого віку, чекали, поки до них вийде з поясненнями хоч хтось з представників влади. Та ні мера міста, ні будь кого з його численних заступників, громада не дочекалась. Тож, зрозумівши, що нікого з представників влади вони не дочекаються, мешканці домовились прийти 10 листопада на сесію міської ради, сподіваючись там зустрітися з мером та почути його пояснення.