Вчора, 7.12.2016, керівництво м.Українка та провладна більшість депутатів міської ради депутати вкотре засвідчили свою зацікавленість у збереженні корупційних оборудок. Хто дійсно виступає проти корупції – показало голосування на черговій сесії міста за впровадження допорогових закупівель через ProZorro від 5000грн.
Ні виступ представника Міністерства економіки, ні Голови районної адміністрації із Одещини, ні виступ депутата Броварської міської ради – на наших можновладців не подіяли. За впровадження допорогових закупівель у Система публічних електронних закупівель ProZorro в м.Українка проголосували представники трьох партій – “Свобода” (Перебийніс Михайло, Драндар Олександр, Саламаха Дмитро), частина депутатів із “Самопомочі” (Телова Олена, Шевченко Олексій) та Радикальної партії Ляшка (Луценко Лариса, Плахута Валентина). Дякуємо їм!
prozorro-12_2016
А от не підтримали боротьбу за прозорість у закупівлях міста Українка депутати Блока Петра Порошенка (Огаркова Світлана, Віліщук Юрій, Кирилюк Іван, Волосевич Віктор, Максименко Олег), “Наш край” (Проценко Катерина, Скиба Ігор, Шутак Віктор, Дяченко Оксана), “Батьківщина” (Солодушко Петро, Овчаренко Володимир), “Сила людей” (Славна Олена, Вінник Максим), “Опозиційний блок” (Гідіон Ірина, Лахтадир Валентина), УКРОП (Кучер Тетяна), “Самопоміч” (Ягодзинська Тетяна, Самусевич Костянтин).
Люди! Ви обирали цих депутатів. Тепер, питайте в них, чому вони так не хочуть навести лад із закупівлями у міськраді м.Українка. Чому вони не хочуть економити Громаді до 20% бюджету? Чому вони залишають владі можливість красти?
Найхитрішими себе вважають депутати, які були в залі, але не голосували взагалі по цьому питанню. Шановні Петр Солодушко, Елена Славная, Тетяна Ягодзинська, Костянтин Самусєвич та Овчаренко Володимир сесія міськради – це не дитячі забавки, тут не можна сказати “я в домике” і не працювати. По такому питанню – ти або голосуєш ЗА, або підтримав корупцію.
Ну а щодо мера міста Павла Корирєва – то там і сподіватись марно було. Навіть подаровані йому яйця не допомогли Павлу набратися сміливості і проголосувати за ProZorro.