31 серпня в Українці відбулась позачергова сесії міської ради. На ній, зокрема, розглядалось питання  “Про погодження заяви про наміри щодо «Технічного переоснащення котлоагрегату ст.4 Трипільської ТЕС в частині використання непроектного палива (вугілля марок «Г», «ДГ»), що знаходиться по вул. Промисловій, 1, в м. Українка, Обухівського району Київської області».

Депутати проголосували, наміри погодили.

ТЕС наміри

Проте, якщо подивитись закупівлі на ProZorro, ми побачимо оголошену 16.08.2017 року закупівлю  замовником Публічне акціонерне Товариство “Центренерго” Трипільська ТЕС на Котельні установки (Комплекти окремих вузлів для Технічного переоснащення котлоагрегату ст. №4 Трипільської ТЕС в частині використання непроектного палива (вугілля марок Г, ДГ)) 49 найменувань. Тобто, до того, як було погоджено наміри.

ТЕС закупівля

ice_screenshot_20170904-123308

Навіщо було скликати позачергову сесію для погодження – можливо, потрібна була просто формальна згода? Або комусь був потрібен піар? Але те, що голосування за погодження намірів відбулось вже після того, як рішення було прийняте и навіть оголошена закупівля – це факт.