29 вересня о 10:45 в господарському суді Київської області (вулиця Симона Петлюри, 16) відбудеться резонансне судове засідання!
Суд має вирішити, чи законно вчинила УМР у змові з забудовником, застосувавши схему, по якій забудовник замість будівництва в майбутньому 6-ти багатоповерхових будинків та садочка на 140 місць, отримав право побудувати 6 будинків на одній ділянці, 3 будинки на іншій та позбавлений навантаження будувати садок!
29 вересня суддя Бацуца Віталій Михайлович вирішить – чи законні дії Української міської ради та забудовника Укржитлоінвест.
Маючи на руках позов від прокуратури, Укржитлоінвест, на власний ризик, почав будівництво на спірній ділянці. Тепер, у суді Сергій Рубан, директор компанії-забудовника Укржитлоінвест, заявляє, що від рішення про незаконність виділення ділянки постраждають інвестори. Хіба не забудовник несе ці ризики, хіба він не має компенсувати вартість внесків інвесторам? Чому громада має відповідати за дії забудовника?
Яке рішення прийме суд? Приходь і впливай!
Нагадаємо, раніше Вищій Господарський Суд України вказав, що судами першої та апеляційної інстанції до уваги та залишені поза увагою доводи прокурора стосовно того, що незаконне надання в користування земельної ділянки порушує законний порядок надання в користування землі, що свідчить про наявність підстав представництва прокуратурою інтересів держави у спірних правовідносинах шляхом пред’явлення відповідного позову.