суд
Ще у червні колегія суддів Київського апеляційного господарського суду розглянувши наявні матеріали справи, дійшла висновку, що рішення Української міської ради від 11.02.2010 та 14.06.2012 було прийнято з порушенням норм чинного законодавства України. А саме: земельні ділянки, передані в оренду ТОВ «УІБК «УКРЖИТОЛІНВЕСТ» за кадастровими номерами 3223151000:01:029:0010 та 3223151000:01:029:0011, не відноситься до земельних ділянок, які згідно із приписами ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України не підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах, а тому не могли передаватись в оренду інакше як із земельного аукціону. Недотримання цієї процедури є порушенням органом місцевого самоврядування господарської компетенції під час укладення договору оренди землі.

Сьогодні Вищий господарський суд України залишив в силі цей висновок. Та відмовив забудовнику у задоволенні касаційної скарги.

На жаль, в зв’язку з пропуском строку позовної давності, суд відмовив прокуратурі у визнанні недійсними рішень сесій міськради та договору оренди.

Чому так сталось?

Під час прийняття рішення, 11.02.2010, на засіданні Української міської ради були присутні представники прокуратури. Також прокуратура отримувала копії всіх рішень міської ради. Але у той час у прокуратурі порушення не помітили. Чому? Ну, наприклад, у 2010 році прокурором Обухівщини був Ян Стрелюк, а у 2015 році -відомий всім “діамантовий” прокурор Юрій Дикий.

Що це означає для громади?

  1. Суд визнав незаконним надання в оренду земельної ділянки. Тож, всі балачки Павла Козирєва, Катерини Проценко, Тетяни Кучер, представників компанії “Укржитлоінвест” – Сергія Рубана, Ігоря Скиби та їх посіпак про законність – відверта брехня. Доведено в суді.
  2. Боротьба триває, бо ще не всі засоби використані, не всі суди винесли рішення.

Стоїмо!

Окрема подяка – працівникам прокуратури Київської області та Обухівському відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури. Боряться – як за своє. Дякуємо!