Містяни, які полюбляють прогулюватись по лісу на правому березі Стугни, напевно помітили, що “циганський табір” (влітку це щось подібне до розливайки), на розміщення якого Виконком Української міської ради 30.03.2017 р. надав дозвіл, нікуди не з`їхав.

Суслова исполком

Хоча мав це зробити, згідно вказаного вище рішення, до 31.10.2017р.

У зв`язку з цим виникають питання до керівництва міста:

  1. Чим ФОП Суслова М.С. відрізняється від інших підприємців, які теж в свій час отримали дозвіл від міста на відкриття торгівельних наметів ДЛЯ СВОГО ЗАРОБІТКУ, і вчасно їх ПІСЛЯ СЕБЕ прибрали?
  2. Якщо працівники виконкому не в змозі проконтролювати виконання підприємцями вимог рішень Виконавчого комітету УМР, навіщо взагалі давати такі дозволи?
  3. Чи можливо це певні привілеї в нашому місті для друзів-кумів-сватів-однокласників?
  4. Чому міська рада закриває очі на зберігання контейнерів в санітарній зоні?
  5. Можливо завдяки такому от прецеденту тепер будь-хто може абсолютно безкоштовно зберігати великогабаритний брухт будь де у нашому? Чи лише у лісі?
  6. Невже ви такою бачите паркову зону відпочинку?

Дивним чином одні громадяни України (жителі міста Українка) мріють про те, щоб Закони виконували всі інші громадяни (інші жителі), окрім них самих, а вони б на цьому заробляли. Такий підхід призводить до того, що поняття законності та рівних умов для всіх і кожного нівелюється.

Коли Закон перестає захищати справедливість, тоді справедливість стає ЗАКОНОМ!