СКОРО ВИБОРИ?

27.12.2017 у Верховній Раді зареєстровано Проект Постанови про призначення позачергових виборів Українського міського голови Обухівського району Київської області (25 березня 2018 року).

проект вибори

Якщо проект постанови буде винесено на голосування і депутати проголосують «За», то вже навесні будемо мати нового мера міста. Цікаво, що у пояснювальній записці вказано, що «За оперативною інформацією, на даний час не планується об’єднання Української міської ради з іншими територіальними громадами».

пояснювальна записка

Виходить, що довіри до нинішньої команди у районі немає – якщо об’єднання громад так і не сталося.

Відповідно до пункту 30 статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та шостої статті 15 Закону України “Про місцеві вибори” у разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови позачергові вибори призначаються Верховною Радою України на неділю не пізніш як за 60 днів до дня виборів, Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України призначити позачергові вибори Українського міського голови на неділю 25 березня 2018 року, прийнявши про це відповідну Постанову Верховної Ради України.

Таким чином, винести на розгляд проект постанови мають у січні 2018 року. Тож, незабаром стане точно відома дата виборів мера міста.