Громадські слухання щодо детального плану території набережної в місті Українка, які відбулись на початку березня, викликали неабияку хвилю невдоволення місцевих мешканців. Зокрема, була вимога створити ПОГОДЖУВАЛЬНУ КОМІСІЮ.
Сьогодні на сторінці виконавчого комітету з’явилось оголошення те, що для розгляду пропозицій та зауважень, що надійшли під час громадських слухань, створено РОБОЧУ ГРУПУ. Згідно Розпорядження міського голови, до складу робочої групи увійшли голови постійних депутатських комісій, представники розробників детального плану, профільні спеціалісти виконавчого комітету Української міської ради.

ЧОМУ ЦЕ ПОГАНО? ТОМУ ЩО ЦЕ – ОБМАН!

Створення погоджувальної комісії для розгляду зауважень, які надійшли під час громадських слухань передбачене законодавством та має на меті вирішення проблемних питань. (Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» Стаття 21. ) Результатами роботи комісії є документ, за який потім голосують депутати на сесії міськради.
Важливо! Згідно діючого законодавства, до складу такої комісії входять представники громадськості. Кількість представників громадськості має становити не менше 50 відсотків і не більше 70 відсотків загальної чисельності комісії. Склад робочої групи встановлений в.о. міського голови. Законодавство не зобов’язує обов’язково включати до складу робочої групи представників громадськості.
Затверджений законодавчо склад погоджувальної комісії:
1) посадові особи відповідного органу місцевого самоврядування;
2) представники органу земельних ресурсів, природоохоронного і санітарно-епідеміологічного органу, органу містобудування та архітектури, охорони культурної спадщини та інших органів;
3) представники професійних об’єднань та спілок, архітектори, науковці;
4) уповноважені представники громадськості, які обираються під час громадських слухань.

Тому створення робочої групи – чергове окозамилювання для мешканців міста.

Мова має йти ВИКЛЮЧНО про створення ПОГОДЖУВАЛЬНОЇ КОМІСІЇ!!! В рамках якої замовник ганебного проекту ДПТ (виконавчий комітет УМР), по-перше, пояснить жителям звідки взяли та чим вмотивовані ідеї такої концепції проекту, по-друге, врахує всі зауваження та пропозиції жителів, по – третє, має бути винесене спільне рішення, яке задовольнить громадськість!!!
Нагадуємо, ДПТ, який розглядався на громадських слуханнях не відповідає діючому генеральному плану. Тому питання – надважливе. І створення чергової групи по «заговорюванню» населення – не вирішить питань, а лише збільшить кількість невдоволених мешканців.