На початку травня пройшов третій етап конкурсу зі збору макулатури серед класів шкіл Обухова, Українки та Трипілля. Конкурс проводився за ініціативи Київського Картонно-Паперового Комбінату. На меті було пропагувати окреме збирання відходів, і тут конкурс досяг своєї мети. Діти тепер знають, що здавати на переробку папір – означає турбуватися про довкілля і зберігати дерева.

Здай макулатуру – збережи дерево

Конкурс відбувався протягом трьох місяців. І от, вже відомі переможці акції  «Збери макулатуру – збережи дерево».

Учасники конкурсу з таким великим азартом включилися в боротьбу, що на кожному етапі кількість зібраної макулатури не тільки не зменшувалась, а й зростала! Загалом, за 3 етапи було зібрано 23 тони макулатури! Це приголомшливий результат!

Школярі та їх батьки проявили не абияку винахідливість у пошуках макулатури на фінальний етап конкурсу. Бо за перший та другий етап було винесене паперове сміття з домівок, гаражів, а хтось навіть прибрався у сусідів 🙂 .  Дехто каже, що у переможців конкурсу з паперового вдома позалишались лише паспорти та підручники, а у Трипіллі тепер нема чим розпалювати груби.

Абсолютним рекордсменом серед класів по кількості паперу, зібраного на одного учня став 10 клас Трипільської школи. Вони зібрали 53,62 кг макулатури на одного учня! Винагороду за перемогу у конкурсі вони використають на подорож класом до Львова.

Менше, ніж на кілограм відстав від них другий лідер «макулатурних перегонів» – 1-В клас ЗОШ №3 м. Обухова. Діти зібрали більше 52,97 кг макулатури на 1 учня.

Вітаємо переможців та бажаємо їм гарно відсвяткувати кінець навчального року!