З наближенням виборів ми бачимо все більше новоявлених палких опозиціонерів та борців за правду. Представники діючої влади один поперед одним гримлять кулаками по столу, суплять брови та беззаперечним тоном вимагають «покращення вже сьогодні».  Але чи насправді вони роблять це для громади, а не для себе, як нам розказують.

Пропонуємо розібрати на одному типовому прикладі, як розпізнати популізм, виявити брехню і перевірити факти.

Правильне твердження, гарні гасла. «Ми за все гарне і проти усього поганого»

Голова постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища, Тетяна Кучер нещодавно направила запит до В.О. міського голови  Українки з вимогою покарати винних у втраті генплану.

Також пані Кучер каже про те, що відсутність такого важливого стратегічного документу може призвести до порушення прав громадян міста. Що тут скажеш – все і справді так. От тільки «є одне але».

Про те, що генплан втрачено, пані Кучер точно знала ще з березня 2016 року. Тоді це питання підняв депутат міської ради Олексій Шевченко. І не був почутий.

У липні Олексій знову звернувся до депутатів з проханням розглянути звернення на земельній комісії та призупинити розгляд питань, які стосуються розроблення детальних планів територій, передачі (надання) земельних у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб, та розроблення детальних планів за відсутності чинного генерального плану м.Українка Київської області.

Тоді Тетяна Кучер чомусь мовчала. Як і інші відповідальні чиновники міськради.

Невідповідність реальних дій гаслам – ознака брехні і популізму.

Пані Кучер – юрист з науковим ступенем. Знаючи про ситуацію з генеральним планом вона регулярно голосувала за розробку ДПТ, надання земельних ділянок в оренду, тощо.

Ба більше! Вона, як голова профільної комісії, схвалювала земельні рішення. Без наявного генерального плану міста. Свідомо. Бо точно знала, що він відсутній. І точно знала, що цього робити не можна. Тож, це або свідоме порушення або величезна некомпетентність. В обох варіантах така людина на керівних посадах може спричинити великих збитків громаді та призвести до порушення прав мешканців міста.

Наостанок – невеличке відео про те, як Тетяна Кучер виступає у підтримку забудови берегу річки Стугна компанією «Укржитлоінвест». Забудови, якої згідно діючому генеральному плану міста, не має бути.

Забудови, яку суд визнав незаконною (хоча і сплив термін давності).

Можливо, секрет  такої підтримки з боку пані Кучер у її дуже дружніх стосунках з Ігорем Скибою, депутатом міськради від партії «НАШ КРАЙ»  і співвласником компанії «Укржитлоінвест» (співпадіння?). Пані Тетяна навіть їздить на його автівці. Тільки справжній друг може позичити своє авто, згодні?

Отакі «опозиціонери» з проактивною позицією з’являються перед виборами як гриби після дощу.

Тому, перш ніж робити будь-які висновки – перевіряйте факти! Дивіться уважно не на слова, а на справи і не дозволяйте вішати лапшу собі на вуха.