Маєте $30 тис? Можете з порушенням норм будувати ТРЦ в Українці.

Як повідомив речник генеральної прокуратури Андрій Лисенко, військовою прокуратурою 27.06.2018р. повідомлено про підозру начальнику відділу архітектурно-будівельного контролю виконкома м. Українка. Чиновника було викрито на вимаганні 30 тисяч долларів США.

 

Чиновнику інкримінують зловживання впливом – ч. 3 ст. 369-2 КК України. Тепер йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

На вказаній посаді у виконкомі Українки, за даними з сайту виконкому, працює всім відомий Олександр Кабан. 

 

За $30 тис  чиновник обіцяв за вплив на прийняття рішення директором одного з приватних підприємств про укладення з громадянином України договору суборенди земельної ділянки строком на 45 років, яка знаходиться в адміністративних межах міської ради м. Українка, для зведення на ній торгівельно-розважального комплексу. Крім того, указаний посадовець обіцяв “позбавити” підприємця перевірок дотримання норм містобудівного законодавства та забезпечення непритягнення до відповідальності громадянина України у випадку виявлення порушень під час проведення останнім підготовчих та будівельних робіт. Тобто, за 30 тис можна не дотримуватись норм законодавства, будувати ТРЦ з порушенням і робити майже що заманеться.

Частину неправомірної вигоди у розмірі 300 долларів США посадовець отримав 14.05.2018, що задокументовано під час проведення негласними слідчих (розшукових) дій.

Трипільський Край вже писав про те, як в Українці Кабан Олександр Миколайович зареєстрував декларацію про готовність до експлуатації об`єкта, який на момент видачі декларації був недобудованим.