ГО  “Трипільський Край”, окрім  запобігання розтратам коштів при закупівлях, дбає ще й про якість робіт. Як саме? Перевіркою учасників торгів.

Наприклад, минулого року Виконавчим комітетом Української міської ради було оголошено торги  на реконструкцію колектору, з очікуваною вартістю більше 24 млн грн.

Тоді «Трипільський Край» звернув увагу на можливу недобросовісність двох учасників торгів. Завдяки втручанню СБУ, закупівля не відбулась. Так, спільними зусиллями СБУ та  ГО «Трипільський Край»  наш виконком був убезпечений від недобросовісних виконавців робіт.

Дослідивши поведінку підозрілих учасників та їх документи, ми написали листа до Антимонопольного Комітету України. У зверненні ми просили провести розслідування відносно учасників «Промислова асоціація «Альфа»  та ТОВ «Укртеплобудіндустрія»  за власною ініціативою територіального відділення АМКУ.

 

У 2018 році виконком знову оголосив закупівлю на реконструкцію колектору.

Але жоден зі згаданих учасників на торги не з’явився. У чому причина? Можливо, в тому, що саме зараз триває розслідування Антимонопольного Комітету України щодо анти конкурентних узгоджених дій компанії «Промислова асоціація «Альфа»  та ТОВ «Укртеплобудіндустрія» .  Серед перших рішень в рамках розслідування – накладання штрафу за неподання інформації на запит АМКУ.

«Трипільський Край» буде і надалі слідкувати за роботою виконавчого комітету та депутатів міськради з метою захисту інтересів громади.