12.07.2018 мала відбутись чергова сесія міськради. Але її відмінено. Причина – депутатів не назбирали до кворуму та не встигли всі питання розглянути на комісіях.

Якщо просто – депутати не хочуть працювати!

Це і не дивно – цей склад ради вже давно показав себе у всій красі: захист незаконних забудов,  роздача земель друзям, лукавство та обман, раптові зміни політичної орієнтації за кон’юнктурою та багато іншого.

Висновок – нам потрібні нові вибори, новий склад ради та новий виконком.

Але, чомусь, а ні депутати та так звана опозиція, а ні в.о. мера та секретар ради Катерина Проценко нових виборів не хочуть.

У місті немає нормально функціонуючої влади: а ні депутати а ні виконком – не працюють на громаду.Натомість є угруповання, які борються за владу. Тобто, за останні ресурси міста. Одні хочуть за будь-яких умов втриматись, а інші – дорватись до корита. У програші через цю гризню – лише громада.

Пропонуємо громаді починати тиснути і домагатись призначення дати виборів. Нова рада – новий мер – новий виконком. Тільки так. Будь-який інший шлях зміни влади буде нелегітимним та призведе до її узурпації іншим, нічим не ліпшим, угрупованням!