Всі, хто 27.08.2018р був присутній на засіданні робочої групи з питання заборони забудови берегу річки Стугна, мали змогу познайомитись з новим керівником юридичного відділу виконкому. Це – Грицаєнко Світлана  Миколаївна. Нова «юристка» повідомила присутніх, що вона вже працювала у міськраді і це вона підготувала  рішення сесії про надання в оренду землі забудовнику. Як ми знаємо, це рішення було  визнане НЕЗАКОННИМ у судовому порядку!

Проте, на засіданні «юрист» стверджувала, що «Укржитлоінвест» абсолютний переможець у судових тяганинах.  Загалом, вела себе дуже емоційно і не могла тримати себе у руках. Ну і взагалі, з великим ентузіазмом захищала забудовника на засіданні.

Також Світлана Миколаївна розказала, що стажування в неї на посаді – всього 2 дні. Стажування – це щось на кшталт випробувального терміну. Тобто, випробувальний термін на посаді керівника юридичного відділу ДВА ДНІ! Те, на скільки яро пані Грицаєнко представляла інтереси «Укржитлоінвесту» на робочій групі, може свідчити про те, що вона є креатурою Рубана та Скиби! І гарно ж вони попрацювали, щоб її взяли з випробувальним терміном аж 2 дні!

І професіоналізм юриста їм не потрібен – потрібна людина, яка буде перекручувати факти та брехати на їх користь. І ми це вже побачили на прикладі того, як вона інтерпретувала рішення суду про незаконність надання земельної ділянки в оренду.

А чому ми впевнені що нова так звана юристка – не професіонал? Тому що вона безграмотна! Свідченням може бути її резюме на порталі work.ua. Публікуємо скріни з резюме:

Здається, забагато помилок, як для кваліфікованого фахівця. Про саме резюме та професійність формулювань у ньому та стилістику – краще взагалі промовчати. Зауважимо ще раз, перед вами – РЕЗЮМЕ, яке людина складала для пошуку роботи. Тобто, намагалась себе показати з кращого боку.

Підсумок.

Просування некомпетентних, але вірних певним особам людей на відповідальні посади у міськраді є однозначним приводом для постійного контролю роботи цих осіб, роботи депутатів та виконкому загалом. Потрібно не просто дивитись всі проекти рішень, потрібно роздивлятись цих осіб та їх діяльність під мікроскопом! Щоб вони кроку не могли зробити без громадського контролю.