У місцевій приватній газеті “Дніпровський проспект”, №35 (787) від 31 серпня поточного року,  з’явилось повідомлення виконкому міста Українка “Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації “Детальний план території на частину вулиці Приозерна в місті Українка Обухівського району Київської області, орієнтовною площею 1,500 га, обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою”.

 

Постановою Кабінету міністрів України № 555 від 25.05.2011 року ЧІТКО ВИЗНАЧЕНО, що саме має містити повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації:

     1) інформацію  про  мету,  склад   та   зміст   містобудівної

документації,  викладену  у  скороченій  та  доступній для широкої

громадськості формі;

      2) основні  техніко-економічні  показники,  зокрема  графічні

матеріали, що відображають зміст містобудівної документації;

      3) відомості    про    замовника   та   розробника   проектів

містобудівної документації та підстави для їх розроблення;

      4) інформацію про місце  і  строки  ознайомлення  з  проектом

містобудівної документації;

      5) інформацію    про    посадову   особу   органу   місцевого

самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій;

      6) відомості про строк подання і  строк  завершення  розгляду

пропозицій;

      7) інформацію  стосовно  запланованих  інформаційних  заходів

(презентація,   прилюдне   експонування,   телевізійні   програми,

публічні конференції тощо).

Ми вирішили перевірити чи вся інформація, згідно Постанови КМУ № 555, міститься в повідомленні “Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації “Детальний план території на частину вулиці Приозерна в місті Українка Обухівського району Київської області, орієнтовною площею 1,500 га, обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою”.

Виявили, що далеко не вся!

Зокрема, немає відомостей про посадову особу органу місцевого самоврядування, яка відповідає за організацію розгляду пропозицій! Чому ж так сталося?

Припускаємо, що спеціаліст з містобудування не хоче брати на себе відповідальність за розроблений з чисельними порушеннями Законодавства України проект містобудівної документації,  який нахабно проштовхують, шантажуючи та залякуючи керівництво міста депутати (бувалі “схематозники”) та члени виконкому від однієї з політичних сил у міськраді. Їх прізвища, як і методики відпрацьованих ними схем гуляють на просторах Інтернету та на їх власник сторінках у соціальних мережах!

Міськрада, виправдовуючись нібито тиском, поспіхом демонструє своє вибіркове ставлення до Законодавства, знову і знову змушуючи наше місто з часом розплачуватись за це!

Закон єдиний для всіх і без дотримання всіх його вимог у цій частині – подальша процедура неможлива!