Продовжуючи тему відносно проекту містобудівної документації “Детальний план території на частину вул. Приозерна в м. Українка Обухівського району Київської області, орієнтовною площею 1,500 Га, обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою”, варто звернути увагу на повідомлення, що з’явилось на сторінці facebook Виконавчого комітету Української міської ради.

Якщо коротко, повідомлення про те, що громадські слухання переносяться з 2.10.2018 р. на 9.10.2018 р. через неможливість розробника прийняти участь в обговоренні містобудівної документації в зазначений раніше день.

З огляду на те, що вказана містобудівна документація виконана без врахування положень ДБН Б.2.2-12:2018 “Планування і забудова територій”, який чинний з 1.09.2018 р, може взагалі варто перенести громадські слухання до того моменту, поки Детальний план не приведуть у відповідність до нового ДБН?

Але це – навіть не головне.

Здається, ми знаємо про справжню причину переносу. ДПТ просто не може бути розроблений тому, що розпорядником земель, які входять до цього плану, є Київське лісове господарство.

 

Тож, як бачимо, місцеві шахраї депутати від “Самопомочі” за підтримки колег з “Укропу” вкотре намагаються протягнути вигідні для себе рішення попри їх повну невідповідність діючим законам та нормам. Сподіваємось, звернення “Київлісу” завадить “кооператорам” реалізувати схему Кернеса з кооперативами у нашому місті.

Незабаром розкажемо про те, як депутати від “Самопомочі” хочуть на набережній багатоповерхівку збудувати. Залишайтесь з нами, читайте ТК. Будьте в курсі місцевих подій.