Сіьогодні мали відбутись громадські слухання проекта містобудівної документації «Детальний план території на частину вул. Приозерна в м. Українка Обухівського району Київської області, орієнтовною площею 1,500 Га, обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою». Поки ми писали матеріал – їх вдруге перенесли. Цього разу – на 16.10.2018.

Але, попри чергове перенесення цієї вистави, ми все одно вирішили опублікувати матеріал. Тому що це – не просто стаття. Це – попередження для майбутніх інвесторів, якщо депутатам все-таки вдасться протягнути рішення по виділенню землі та знайти забудовника. Попереджаємо, як попереджали про «Біометрікс», який прикрасив місто мертвим скелетом недобудови та ошукав десятки інвесторів.

Земельна ділянка – проблемна!

Ми вже писали про те, що земля, на яку має бути розроблений «Детальний план території на частину вул. Приозерна в м. Українка Обухівського району Київської області, орієнтовною площею 1,500 Га, обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою», не належить місту.  Насправді земля лісогосподарського призначення. Тож, ніякої забудови на ній бути – не може. Хоча на мапі міста Українка ця земля належить у тому числі – приватним особам.

ДП «Київське лісове господарство» дізнавшись про те, що на цій землі ВЖЕ розташовані приватні ділянки, звернулось до правоохоронних органів з метою проведення слідчих дій щодо законності виділення цих ділянок. Про зведення на землях лісгоспу багатоповерхівки – не йдеться взагалі!

Безумовно, можна стверджувати, що люди, які, в сумнівний спосіб стали «власниками» цих ділянок, підтримують такий «кооперативний рух». Розробка ДПТ їм на руку та допоможе узаконити ділянки.

Давайте подивимось, хто є власниками тих ділянок. А ще варто запитати в цих людей – за які такі заслуги і перед ким вони ті ділянки отримали?

Солодушко Юлія Іванівна – дружина депутата міськради Солодушко Петра Петровича. Петро Петрович Представляє у місті БЮТ.

Бойко Марія Ігнатівна

Обслуговуючий кооператив “Житлово-будівельний кооператив “Паритет” – забавка місцевої «Самопомічі». Очолює її Вергун В.В.

Швець Олександр Миколайович

Закликаємо всіх мешканців міста бути уважними та не дати себе ошукати!