Доки ліс стоїть – депутатам не спиться!

І не кажіть, що не знали!

Не попередниками єдиними знищується ліс!!

 

10 жовтня 2018 року (минулої середи) відбулося виїзне засідання комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, на якому розглядалась можливість будівництва приватного спортивного закладу на місці соснового лісу на правому березі річки Стугна!! На ділянці, вкритій СОСНОВИМ ЛІСОМ, яка примикає до ділянки, що знаходиться в оренді у компанії ТОВ “УІБК “Укржитлоінвест”!

У засіданні, крім зацікавлених осіб, взяли участь:

  • Ігор Скиба – секретар комісії та представник ТОВ “УІБК” Укржитлоінвест” у складі комісії;
  • Тетяна Кучер – голова комісії, яка їздить на автівці представника ТОВ “УІБК” Укржитлоінвест” Ігоря Скиби;
  • Віліщук Ю.В – директор компанії ТОВ “Цемлайн”, постачальник бетону для будівництва;
  • Віннік М.Д. – сумкотримач голови комісії.

Вказані особи, разом з зацікавленою особою, однопартійкою І. Скиби (політична партія “Наш край”),  Коркішко Світланою Іванівною, фактично проводили передпродажний огляд земельних ділянок у лісі під фітнес центр.

Тобто, депутати вирішили приторгувати однією з останніх зелених ділянок комунальної власності без повідомлення про такі наміри громаді, без оприлюднення дати, часу, місця проведення такого виїзного засідання заздалегідь! Як відомо, голова земельної комісії неодноразово зазначала, що виступає виключно за відкритість та прозорість – маєте можливість перевірити чого варті її слова та обіцянки!

Всім членам земельної комісії, як і зацікавленій у будівництві комплексу особі, чудово відомо, що вже п’ятий рік жителі міста Українка боронять останній клаптик лісу від БУДЬ – ЯКОЇ ЗАБУДОВИ, проте, замість допомоги у створенні найкрасивішого парку Київської області на правому березі річки Стугни, члени земельної комісії вирішили взяти приклад з попередників та знищити ліс! Як само проходила робота бариг з продажу лісу комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища можемо побачити на відео, яке оприлюднив на у соцмережі Facebook  Максим Давиденко.

https://www.facebook.com/100001718107838/videos/2073088239425093/

https://www.facebook.com/100001718107838/videos/2073107846089799/

Побачене наштовхує на думку, що по-перше, співзасновник компанії компанії ТОВ “УІБК” Укржитлоінвест” – Скиба І.Ю. дуже сильно зацікавлений у початку знищення лісу не зі сторони власної компанії, а за іншої ініціативи, яку він же допомагає реалізувати і яку, скоріше за все, вчасно підхопить. Дивним чином допомогти він вирішив не будь – кому, а однопартійці з політичної партії “Наш край” Коркішко Світлані Іванівні!

По-друге, відео підтверджує, що голова комісії, яка є доктором юридичних наук, дуже детально розповідає, як само обійти чесний та прозорий аукціон (мабуть, багаторічна дружба з власниками компанії  ТОВ “УІБК” Укржитлоінвест” дається взнаки, оскільки ВСІ земельні ділянки у місті Українка вони отримували в обхід аукціону!), тобто члени комісії взяли на себе законодавчі функції, а Закони України для них фікція!

Важко уявити, що десь у Європі хтось з депутатів будь-якого рівня наважився б озвучити думки про можливу побудову приватної споруди на місці соснового лісу, особливо у районах підвищеної екологічної небезпеки, адже таких (депутатів) одразу занесли до списку “політичних трупів” та миттєво було відкликано!

Якщо ви з тих, хто бере відповідальність за своє життя, майбутнє та середовище проживання у свої руки, запрошуємо відвідати наступне засідання комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, яке має відбутися вже на цьому тижні!

Проте, на жаль, ані дати, ані часу проведення, як на сайті міста Українка, так і на сторінках у соціальній мережі Facebook вище згадуваних депутатів не має! Очікуємо оприлюднення інформації!