Тетяна Кучер, за яку на виборах не голосувало населення міста Українка, більше місяця тому стала секретарем міськради нашого містечка та в.о. міського голови.

Означена особа є юристкою, доктором юридичних наук, веде адвокатську діяльність та викладає в університеті.

Тобто, закони знає. А от виконувати їх, схоже, навіть не намагається.

Докази наводимо нижче.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  секретар сільської, селищної, міської ради не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.

Згідно даних реєстрів, керівник «тимчасового уряду», не зважаючи на Закон, й досі є керівником кооперативу «Лушпайник».

Ба більше! Згідно інформації з сайту реєстру адвокатів,  вона не призупинила адвокатську діяльність! І цим порушила вже 2 Закони: ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Ось так виглядає профіль Тетяни на сайті Національної асоціації адвокатів України станом на 10.01.2019р.

Як бачимо, повідомлення про припинення діяльності – відсутнє.

А ось так виглядає сторінка адвоката, який дотримався Закону та припинив діяльність на час роботи в органах місцевого самоврядування.

Чи буде людина, яка не дотримується Закону у таких речах, дотримуватись його при роботі з земельними питаннями або з бюджетом? Питання риторичне.