Жилін, керівник “Оплоту” разом з терористом Захарченко

Неабияке обурення визвала у мешканців міста публікація на сторінці  Української міської ради у ФБ про те, що у Зеленому залі відкривається Школа змішаних єдиноборств.

Обурились мешканці тому, що час тренувань, який вказано у оголошенні міськради, співпадає з часом, коли за розкладом мають тренуватись дітлахи з інших гуртків.

 Тож, цілком зрозуміло, чому батьки та тренери занепокоїлись тим, що їх дітей можуть вигнати просто на вулицю заради того, аби у приміщенні тренував приятель радника Тетяни Кучер.

Ліве верхнє фото – радник в.о. міського голови м. Українка Тетяни Кучер Леван Дарсанія разом з бійцем Паатою Робакідзе. Внизу – Паата Робакідзе

Але обуренням щодо графіку скандал не завершився. Мешканці міста дізнались, що Паата Робакідзе раніше представляв на змаганнях СК «Оплот» .

І так, це той самий «Оплот» Жиліна. Того самого Жиліна, який заявляв, що збере бійців і розтягне Майдан по шматочкам…  Той самий «Оплот», бійців якого підозрюють у скоєнні кримінальних злочинів . А ось тут можна побачити Паату серед команди «бійців» у тренувальному таборі «Оплоту».

Після того, як щодо бійців «Оплоту» були відкриті кримінальні провадження, вони навіть бідкались у московії та просили у мокшанців про допомогу.

Зараз Паата Робакідзе  є одним з засновників СК «Трипільське». Серед засновників цього СК «Трипільське» також давня подруга екс-мера Українки Павла Козирєва, колишня керівниця БК «Енергетик», Олкова-Михницька Агнеса Вячеславівна. 

Ходять чутки що ніби довірена особа Павла Козирєва,  відомий мешканцям як адепт «рузького миру» Пермінов, буде готувати пані Агнесу до виборів на посаду міського голови або голови ОТГ, якщо така буде створена. Як бачимо, адепти «рузького миру» знаходять один одного. Навіть тоді, коли здається, що вони по різні боки «барикад».

На фото: стара команда Козирєва, у тому числі й Агнеса Олкова-Михницька

На фото: Леван Дарсанія, Тетяна Кучер, Тетяна Ягодзинська, Агнеса Олкова-Михницька та лікар “швидкої”

Безперечно, відповідальними за поточний стан справ у місті є виключно депутати Української міської ради. Бо саме вони своїми голосуваннями погоджують беззаконня. Жоден з них не вартий того, аби бути обраним ще раз. Тримаймо голови холодними і обираймо наступну владу з розумом. Виключно на підставі аналізу їх діяльності.  Ми, Трипільський Край,  допоможемо розібратись хто є хто.