Вчора, 27.02.2019, Леван Дарсанія, керівник  ХОГПО «Опора Слобожанщини» та керівник ТОВ «АЛЬЯНС ГРУП ПЛЮС», який представився адвокатом і радником мера міста Українка, оприлюднив на своїй сторінці у  фейсбук відео, в якому він звинувачує  Трипільський Край та його засновника ледь не в усіх смертних гріхах.

Ось посилання на цей пост з відео: https://www.facebook.com/Darsaniya.Levan/videos/2291013501170845/

Ось як це виглядало з іншого боку:

https://www.youtube.com/watch?v=vdunWzGG5mo

Ми не будемо вступати у полеміку з громадянином Дарсанією. Замість цього, хочемо задати кілька питань собі та тим мешканцям міста, які слідкують за життям Українки.

  1. Чи не занадто швидко Леван Дарсанія назвався радником мера? Хіба Тетяна Кучер вже не в.о.?  Чи не зарано «тимчасовий уряд» початок вважати себе господарями міста?
  2. Переглядаючи це відео у типовому стилі «заткни пельку, ти» та «давай побазарим» пригадується як буквально кілька тижнів тому, коли мешканцям міста тітушки перешкоджали у доступі на сесію міськради, пан Леван Дарсанія так само несамовито волав на всіх, хто йому не подобався. Впізнаємо типовий стиль поведінки старих-нових облич при владі. Це так тепер буть проходити громадські слухання, комісії та сесії?
  3. Чи правильно ми розуміємо, що як і раніше, всі питання у місті вирішуються вузьким колом зацікавлених осіб? Разом приймають відвідувачів, разом пишуть пости у фейсбучику та лають активістів? Різниця тільки в тому, що тепер це група не місцевих людей, які не знають наше місто та не мають до нього ні якого стосунку.
  4. Регулярні атаки на сайт Трипільський Край наводять на питання – кому і навіщо потрібно зайти на сайт під нашим ім’ям? Що саме хочуть написати від нашого імені? До речі, це доволі красномовно свідчить про методи ведення діалогу членами «тимчасового уряду».

І ось дивлячись на ці питання, мимоволі починає складатися певне враження … Владу в місті захопили. Саме захопили. Люди, які звикли вести діалог з позиції сили. Люди, які, ймовірно, бачать в нашому місті цінний ресурс, який можна «віджати».

Тому, шановні городяни, стежте за діями влади, задавайте питання, висловлюйте свою думку. Впливайте на владу!

Інакше в один, далеко не прекрасний момент, ми все виявимо, що нас вже позбавили права голосу і запити громади не цікаві нікому.

PS  а за цю групу «в.о.» ми маємо сказати «дякую» нашим депутатам, Які проголосувалии за призначення Тетяни Кучер секретаркою міськради.