Більше 25 дозволів на встановлення тимчасових споруд планують роздати на виконкомі. Для цього навіть вже навезли піску.

Як завжди все у нашому місті, роздавати будуть з порушеннями.

І ми вже навіть знаємо, що Тетяна Кучер скаже на своє виправдання. Вона, напевно, скаже про податки до бюджету та інші користі речі. Опустивши, численні порушення містобудівної документації.

Ця масова роздача слонів не відповідає затвердженому у 2017 р. у т.ч. і Тетяною Кучер, детальний план території міського ринку. І за проектом там не передбачались МАФи через наявність під землею важливих споруд. Про це – трохи далі.

Розглянемо спочатку детальний план.

В умовних позначеннях проектом передбачено “навіс з легких металевих конструкцій”. Тепер опускаємось нижче і дивимось експлікацію. Номер 16 це “майданчик для проведення виставки-ярмарки сільськогосподарської продукції”.

Тобто майданчик, де передбачено встановлення навісу. І аж ніяк не встановлення групи тимчасових споруд.

Чому ж так сталось, що під час розроблення архітекторами Детального плану території одразу не передбачили розміщення МАФ на вказаній земельній ділянці?

Відповідь проста – по цій території прокладений загальноміський каналізаційний колектор,а також інші інженерні мережі. На випадок аварійної ситуації до яких має бути забезпечений миттєвий доступ.

Всі пам’ятають як прорвало каналізаційних колектор між школою 1 і ДНЗ “Альонушка”. Тоді вдалось перемістити один кіоск, де торгували хлібом.

А як будуть оперативно переміщувати групу!!! споруд торгівельного призначення, в разі аварії? І взагалі чи це можливо без ушкодження торгівельної споруди, важко уявити. Більше того, хто буде оплачувати роботи по переносу споруд? Громада?

Запрошуємо небайдужих громадян прийти на виконком та завадити цьому неподобству!