Українка відсвяткувала день міста. З фейєрверками, бенкетом для обраних на теплоході та подарунками. Скільки ж він нам коштував?

Якщо не рахувати славнозвісні борди з рекламою шахраїв, день міста обійшовся у 472 тис гривень. В Українці живе 20 тисяч мешканців і кожен з нас, включно з дітьми, скинувся по 23,6 грн на це свято. То на що ж ми скинулись?

Фестиваль повітряних куль, парад авто, тощо – 111,7 тис грн.

Різноманітні бенкети та харчування учасників (гадаємо, саме сюди увійшов бенкет на теплоході) – 80,7 тис грн.

Транспортні послуги(оренда теплоходу?) – 11,3 тис грн.

Різноманітні подарунки – 47,3 тис грн.

Послуги фотографа – 13,4 тис грн.

Організація ярмарку та фестиваля дворів – 34,8 тис грн.

Розважальні послуги – 118,4 тис грн.

Музичне забезпечення (дискотека однокласників та 19,5 тис – оркестру, можливо, за «легкий джаз» на теплоході) – 25 тис грн.

Майстеркласи – 6,5 тис. грн.

Хто отримав ці гроші?

Понад 95% суми розійшлось по ФОПам:

ФОП Корнієнко Лія Олександрівна 148 640₴
ФОП Мартиненко Н.В. 135 000₴
ФОП “Вікнянська Вікторія Іванівна” 50 000₴
ФОП Палійчук Ніна Федорівна 29 899₴
ФОП Філінков Станіслав Володимирович 28 000₴
ФОП Лінник Борис Вікторович 25 000₴
Національний президентський оркестр 19 526₴
ФОП Азьмук П.О. 17 365₴
ФОП ГРОМОВА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА 11 644₴
ФОП “Йовенко Т.А.” 6 936₴

Цікаво, ФОП Вікінянська Вікторія взяла участь всього у двох закупівлях. Обидві – з УМР а оплачували їй обидва рази – за послуги офіціантів. Перший раз – на урочистостях до дня працівника торгівлі, другий раз – за послуги офіціантів до дня міста. Ви бачили офіціантів на святі? Відеокамера зафіксувала офіціантів на борту теплохода. То, виходить, що обмежене коло осіб святкувала, слухала музику, каталась на теплоході , споживала алкогольні напої та харчувалась за наш рахунок!

Якщо ж порахувати витрати на оркестр («легкий джаз» на теплоході?), послуги офіціантів, послуги харчування делегацій, послуги фотографа, тощо, то святкування для банди керівників, їх посіпак та різного ґатунку корисних ідіотів коштувало нам близько 90 тисяч гривень. Тобто, 4,5 гривень з кожного мешканця включно з дітьми.

Чи подобаються вам такі витрати? Нам – точно ні! В умовах, коли місто не може дозволити собі добудувати школу, виділити субвенцію на ремонт дитячого відділення, а на дорогах міста вибоїни, витрачати такі гроші на святкування, у тому числі, на розваги для себе особисто – безглуздо та нераціонально.

Закликаємо всіх містян дати належну оцінку як нинішнім керманичам міста, так і всьому нинішньому складу депутатів, та не віддавати свій голос жодному з цих запроданців!