15 квітня виконавчий комітет міста Українка придбав авто. Звичайно, без проведення конкурентної процедури. Suzuki New SX4 1.6L 2WD обійшлась нам з вами у «якихось» трохи більше 0,5 мільйона гривень.

І ось через 5 місяців експлуатації, у листопаді, міськрада уклала угоду на ремонт новенького автомобіля.

Виконавець – ФОП Струц Сергій Володимирович.

Гадаєте, це юридична назва одного з авторизованих центрів Suzuki, де має обслуговуватись гарантійне авто? Ні!

Це юридична назва «авторизованої своєї людини». Зазвичай, у цього ФОПа ремонти автівок замовляють лише бюджетні установи з Обухівського району. І український міськвиконком – найбільше.

перелік замовників, які працюють з ФОП Струц

А сам пан Струц є членом тієї ж тусовки старої формації, і, ймовірно, партнером депутата – співласника забудовника “Укржитлоінвест” Ігоря Скиби. Адже адреса, за якою підприємець надає послуги – Київська обл., Українка, Південна, 27.

За цією ж адресою розташована СТО, на якій ми часто можемо побачити Ігоря Скибу. І яка людям відома як СТО пана Скиби.

Тож бачимо наступну картину:

1.            Виконком за кошти містян платить за автівку в стилі «гуляем, я плачу»!

2.            Нехтуючі умовами гарантійного і сервісного ремонту, замовляє обслуговування автівки у «лівого» автосервіса. І, принаймні, вдвічі дорожче, ніж у «офіціалів».

3.            Надалі нас чекають ще більші витрати на це авто, бо є велика ймовірність втратити гарантію на обслуговування.

Отже, висновок з цієї історії один – ця «нова» стара влада продовжує вважати, що бюджет міста – це їх особисті гроші, які вони можуть використовувати як їм заманеться.

Цей приклад знову показує, що «нова влада» з задоволенням наслідує своїх вчителів з команди Козирєва в частині розбазарювання наших грошей. Вірус старої системи з міськради не вивітрився. Укріпився і процвітає.

Це вкрай важливо пам’ятати напередодні місцевих виборів, коли всі ці «хозяйственники» та «эффективные управленцы» будуть обіцяти «покращення вже сьогодні».

На наш погляд, тільки повне оновлення влади дасть нам можливість нарешті відчути позитивні зміни у місті. А не тільки у окремих громадян, які є при владі або “домовились” з нею про певні привілеї.

НИЖЧЕ НАДАЄМО ПЕРЕЛІК АВТОРИЗОВАНИХ СТО ВІДПОВІДНО ДО ІНФОРМАЦІЇ, ЯКУ ПРОДАВЕЦЬ ОПУБЛІКУВАВ НА ПОРТАЛІ УПОВНОВАЖЕНОГО ОРГАНУ

Перелік авторизованих сервісних центрів
Перелік авторизованих сервісних центрів