Прогнозуємо, що зовсім скоро з’явиться нова серія протистояння «Ліс в Українці – бути чи бути». Поясняємо. Із декількох різних джерел надійшла інформація, що деяке затишшя після всім відомого завершення зборів жителів міста 19 березня в ДК із забудовником з питання збереження / вирубки лісу на р. Стугна, місцева влада (по факту – забудовник) використовувала для вигадування нової схеми обдурювання громади.

Нової – після «новин» про «рейдерів», «аквапарки», «ніхто нічого будувати не буде», «забудовник серйозно взявся на рівні області за будівництво садка» і т.д.

Покроково про сценарій нової схеми:
1. Уже відбулося «вкидання» інформації на засіданні робочої групи по забудові Стугни про нібито бажання міської влади піти на поступки громаді міста і розглянути варіант розірвання договору оренди (озвучена дана пропозиція була депутатами з числа блюзнірів мера) навіть не з одним забудовником, який поки тільки збирається загородити останню зелену зону міста ( “Укржитлоінвест”), але і з тим, що сусідню зелену зону вже давно загородив і «прикрасив» недобудовами (менш відома “Київщина-житло” – будинок-підкова “при в’їзді в місто) ,
2. На найближчій сесії (або після цього посу відтермінують) депутатам запропонують підтримати вищевикладену ініціативу про розірвання договору оренди з “Укржитлоінвестом” і можливо з “Кіївщіна-жітло”, нібито на догоду громаді, але це буде з порушенням процедури! І як тут бути тим депутатам, які реально виступають на захист лісу і усвідомлюють “тонкощі” даного маневру? Питання риторичне!
Якщо не проголосують – як це пояснити людям?
Проголосують – підіграють запеклим аферистам!
Більшість голосів планується отримати з числа тих, хто завжди був більш-менш за збереження лісу, плюс ті, хто “на горі”, “пахне кропом” і, звичайно, з позицією «утримався» (відсутньому) депутата/забудовника, який навіть може вперше згадати про конфлікті інтересів. Цього має вистачити.
УРААА !!!! Договори розірвані !!!! Бурні оплески, грає гімн, газетка-іждевенка пише, ТВ-шнікі-доташніки показують КРУТО ЧОГО ВИ ЩЕ ХОЧЕТЕ, ШАНОВНІ АКТИВІСТИ
Відповідаємо: ..!?! ПРАВДИ ХОЧЕМО!
3. А ось і правда – вже на наступний день кожен із забудовників йде до суду і просить скасувати прийняте рішення через порушення регламенту, законів і т.д.
4. Всім відомо, що міськрада давно і безуспішно шукає на роботу юриста, а значитьдо суду може просто не ходити, маючи залізну “відмазку”. Забудовник (-и) користуються досить млявим опором з боку “опонентів”, через що судовий процес перетворюється фактично в фарс і закінчується не тільки перемогою забудовника (-ів), але і рішенням суду з прописаними в мотивувальній частині висновками про законність того (!!!) процесу крадіжки землі і передачі забудовникам (ми ж знаємо про чесність і не підкупність наших судів!).
5.Після всього викладеного а ні прокуратура, а ні будь-які ГО, а ні прості громадяни в будь-якому судовому процесі стосовно цих спірних ділянок змушені будуть зіткнутися з преюдиція – це коли факти у вищезгаданій справі за позовом забудовника (п.3) є обов’язковими для нового судового процесу. А ці факти, нагадаю, підтвердили, що все красиво і законно (в судах на це свій прайс). І на виході забудовники мають на руках додатковий козир, а мер, розвівши всіх, розводить руками і починає кивати на суд.
Спостерігаючи настрій громадськості, чому міськрада забудовник не вирішать це питання на користь міста?
Без дешевих афер і показового прийняття нікчемних рішень!?

P.S. Рекреаційній зоні на Стугні бути!
Не забуваємо, що мер і депутати лише службовці в підпорядкуванні народу, який іноді помиляється, вибираючи працівників з підробленими резюме!запит прокуратура