Від чого залежить частота поломок автівок? Від віку, або, може від марки автомобіля? Не вгадали! Найчастіше ламаються автівки, які ремонтуються Українською міською радою за рахунок наших коштів.
Чому так відбувається – чи то за адресою пл. Шевченко,1 аномальна зона якась, чи аура пасажирів так впливає – нам невідомо. Але виконком щомісячно витрачає близько 20 тис. грн. на «поточний ремонт» Ford Focus, Ford Mondeo та Nissan Note. Це автомобілі на яких їздить міський голова та його заступники.
Гроші за поточний ремонт автомобілів отримує ФОП Ліщинський В.П. Тобто ні хто інший, як особистий водій міського голови.
При чому, ці автомобілі не є комунальною власністю. Принаймні, на сайті Української міської ради у переліку об’єктів комунальної власності вони відсутні.
%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be-%d1%83%d0%bc%d1%80
Якщо ці автівки не є комунальною власністю, то якого біса за наші кошти хтось ремонтує свої авто?
У кого є власний автомобіль, розуміє, що щомісячні витрати на «поточний ремонт» доволі нового автомобіля іноземного виробництва до 9000 грн, м’яко кажучи, завищено. Навіть місцеві таксисти витрачають щомісячно не більше 500-1000 грн на поточний ремонт.
Такі витрати на «поточний ремонт» взагалі ставлять під сумнів виконання ремонту авто.
Загалом, 8 місяців 2016 року провели «поточний ремонт» більше ніж на 143 тис.грн.
%d0%b2%d0%be%d0%b4%d1%96%d0%b9-%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b0
Тож давайте підведемо підсумок. Автівки, які не належать громаді – ремонтують за її гроші. Якщо ж на сайті міскради – помилка, і вказані автівки все ж-таки належать громаді міста, то, на наш погляд, ця ситуація має два ймовірних пояснення. Перше – міський голова Козирєв Павло Генріхович та його заступники використовують вкрай застарілі автівки, які втрачають запчастини, просто рухаючись по дорозі. Друге – має місце звичайна корупція можновладців. Які, як завжди, вважають, що якщо громада надала їм владу, то треба якомога більше скористатись цим для особистого збагачення.
А як ви вважаєте, що відбувається?

Матеріал підготовано за допомогою даних пошуково-аналітичної системи  http://www.007.org.ua/  та https://youcontrol.com.ua/

 

Фото – з сайту міста Українка http://ukrainka.org/