Під час нещодавніх конфліктних подій, які відбувалися на території із 300-літніми дубами, представники забудовника – ТОВ “Академія сучасного будівництва “Біометрікс” демонструвавли і громадськості м.Українка і поліції документ, який, начебто, дає їм право на будівництво. Цим документом була декларація про початок будівельних робіт. Даний документ надає будувати будівлі 1-3 категорії складності. На прохання Трипільський край архитектор проектного інституту “Київпроект”, проаналізував інформацію, яка знаходиться у відкритому вигляді на сайті забудовника http://ukrainianhills.com/ та виконав розрахунок справжньої категорії складності даного об’єкта поки що лише по кількості запланованих жителів.
Отже, виходить у запланованої 22-х поверхової будівлі не 1-3 (як по документам), а 5-та категорія складності СС3!
14671275_558794277652710_8263952176783284143_n
Офіційна інформація з сайту Державної архітектурно-будівельної інспекції України підтверджує, що багатоповерховий будинок ТОВ “АСБ “Біометрікс” має ту ж 3-ю категорію складності що і реконструкція фізичною особою під кафе нежитлового приміщення за адресою м.Українка, вул.Київська 1в, к.7…
Інформативно:
Стаття 96-1 Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності”;
Передача замовнику проектної документації для виконання будівельних робіт на об’єкті, розробленої з порушенням вимог законодавства, містобудівної документації, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, будівельних норм, державних стандартів і правил, а також заниження категорії складності об’єкта будівництва – тягнуть за собою накладення штрафу на головного архітектора проекту (головного інженера проекту), експерта від дев’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”.
Дивує, що Українська міська рада не знає чи не хоче знати про небезпечні наміри приватної компанії піти злочинним шляхом? Хіба завданням органів місцевого самоврядування не є безпека та добробут громади? Стільки “спеціалістів” сидят в УМР на шиї у громади, то хіба ніхто не з них не в змозі перевірити отримання забудовником документації, вийти до людей та допомогти розібратися у конфлікті?!? Де мер Українки Павло Козирєв, який постійно чи то хворіє, чи то у відпустці? Нащо нам тоді взагалі таке керівництво у місті???
ВИСНОВОК МАЄМО НЕВТІШНИЙ, АЛЕ САМОДОСТАТНІЙ – на сьогоднішній день лише громада стало демонструє ефективність та небайдужість до майбутнього нашого міста.