Сьогодні, 26 січня, на засіданні виконкому розглядатимуть проект рішення про надання дозволу на розміщення дебаркадеру (плавучий будинок, ресторан або готель) на набережній.
дебаркадер проект
Виглядає як турбота про дозвілля мешканців, наповнення бюджету міста та робочі місця. Трипільський край дослідив долю плавучих ресторанів Києва. З’ясувалось, що не все так добре. Точніше – зовсім не добре.
Виявилось, що дебаркадери у Києві прибрали, залишивши лише декілька. Причина – вони скидають нечистоти прямо у річку. І залишили лише ті ресторани, які приєдналися до каналізаційної мережі міста. Попри те, що прибрали дебаркадери з набережної кілька років тому, екосистема ще й досі не відновилася. Риби значно поменшало, а про те, щоб купатися у районах, де швартувались ресторани – не може бути й мови. Крім того, голосна музика з дебаркадерів заважала киянам, які мешкали неподалік.
Тож, турбота про дозвілля мешканців сумнівна – матимемо нову атракцію на набережній з ароматом алкоголю та нечистот. Про чистоту пляжу на Дніпрі не буде й мови, а рибалкам доведеться шукати нові місця для того, аби спокійно порибалити. Добре, мабуть, лише тим, в кого балкони або вікна виходять на набережну – безкоштовна дискотека їм забезпечена.
Щодо податків. Виявилось, що ТОВ «Сафрекс» (засновник компанії – пані Голуб Марина, мешканка м. Київ), якому планують надати дозвіл на розміщення дебаркадеру на набережній м.Українка зареєстроване у м.Київ (згідно даних інформаційно-аналітичної платформи youcontrol.com.ua). Тож і податки буде сплачувати там. Також ТОВ «Сафрекс» має ліцензію на продаж алкогольних напоїв.
сафрекс1
Робочі місця. Тут теж є сумніви: пані Голуб Марина є засновником та директором ще кількох компаній з аналогічним видом діяльності.
голуб Марина связи
Одне з них – ПП «Арабіка» заробітну платню сплачувало після того, як працівник подав до суду (номер у содовому реєстрі 2014710).
Також станом на 20.01.2017 ТОВ «Сафрекс», як і кілька інших компаній пані Голуб, має податковий борг.
сафрекс2
Отже, матимемо на набережній джерело шуму і забруднення, яке податки сплачуватиме у Києві. Ще й алкоголь продаватиме.
Варто знати, що на засіданні виконкому у вересні було відмовлено Сергію Сідачову у наданні дозволу на розміщення на набережній безалкогольного кафе, яке не становило екологічної загрози. Мотивували тим, що зареєстроване підприємство у Києві.
Виходить, що безалкогольне кафе для мешканців – це погано, а галас, алкоголь і екологічна загроза – саме те що треба. Така собі турбота від мера Павла Козирєва та його посіпак Луценок-Проценок.
Приходьте на сесію міськради та захистіть набережну! Не дозвольте перетворити її на відхоже місце, яке буде смердіти все літо!