У травні на сесії міської ради мер міста Українка Павло Козирєв та секретар міськради Проценко Катерина публічно зобов’язались надати відповідь на депутатський запит депутата УМР Шевченко Олексія щодо службового житла у місті, його кількості та кому і як воно надавалось.

запит Шевченко житло1
запит Шевченко житло2

Нагадаємо, мова не йде про ту інформацію, яка є на сайті. Мова йде про всі роки, коли надавали у користування службове житло.

Відео з травневої сесії ми вже публікували на сайті Трипільський Край. З другої хвилини можна почути про те, як мер визнає, що облік житла не вівся.

У червні 2016 року Трипільський Край також зробив запит на інформацію про надане службове житло.
службове житло1

службове житло 2

Адекватної відповіді ми так і не отримали.

ТК_пошта_лист_01_02_житло

ТК_пошта_лист_01_05_житло

Після цього ми звернулись до народного депутата про допомогу у цьому питанні. Відповідне депутатське звернення про надання інформації щодо службового житла було направлене меру міста Українка Павлу Козирєву. Інформація на запит надана не була.

ответ Мустафа квартирі

ответ Мустафа квартирі2

Зверніть увагу, що на всіх відповідях немає підпису мера міста – Павла Козирєва. Відповідь надають люди, які на це не мають повноважень. Бо адресат запиту – мер міста.

Пройшло більше 6 місяців з моменту публічного зобов’язання. Чи то Павло Козирєв вже не впливає на роботу виконавчого комітету, чи він і не планував виконувати зобов’язання, але відповіді й досі не маємо.
Що так ретельно приховують від людей? Підозри про те, що приховувати є що – дуже серйозні. Трипільський Край вже писав про власність наших чиновників у матеріалах «КОМУ В УКРАЇНЦІ ЖИТИ ДОБРЕ?» та «ТРИ “ГОРІШКА” ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ ВОЛОДИМИРА ЛУЦЕНКА»
Тож, підозри щодо несправедливого розподілу житла у місті – цілком обґрунтовані. У той час, коли вчителі та лікарі роками безрезультатно чекають черги на житло – хтось отримує у подарунок квадратні метри. Тому відповіді на запитання про службове житло, про житло, яке надавалось черговикам, ми, скоріш за все – не отримаємо. Бо хто ж зізнається у привласненні громадського майна!
чучхе