За інформацією прокуратури, організована група у складі 7 осіб привласнили близько 110га лісу, використовуючи підроблені правовстановлюючі документи на землю, нотаріально засвідчені одним із співучасників – приватним нотаріусом.
Як стало відомо “Трипільському Краю” з власних джерел, справа стосується ділянки землі вздовж Старообухівської траси, яка починається на в’їзді в Обухівський район і закінчується в районі села Таценки. Ширина ділянки – близько 10 метрів.
Вартість привласнених земельних ділянок лісового фонду становить понад 716 млн грн. Ділянки розташовані на території Обухівського району Київської області.
З метою забезпечення відшкодування завданих злочином збитків під час досудового розслідування на землі, які стали об’єктом злочинного посягання та на майно підозрюваних накладено арешт.
Санкціями інкримінованих статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.

gk-pressifua-470
За матеріалами сайту Генеральної прокуратури України