Згідно публікаціях на фейсбук-сторінці виконавчого комітету Української міської ради від 27.10.2017р. та на міському сайті, проект реконструкції садочку «Сонечко» для переобладнання приміщень, які зараз займає школа, вже розробляється.
Виконком сонечко
сонечко реконстр сайт
Тепер треба трохи уточнень
ЗУ «Про публічні закупівлі»
Стаття 4. Планування закупівель та інші передумови здійснення процедур закупівель
1. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.
.
Але, чомусь а ні у планах закупівель, а ні у переліку оголошених торгів, а ні у звітах про здійснені закупівлі, станом на 29.10.2017р. робіт по розробці проекту реконструкції – немає.
проект садочку відсутній
сонечко тендери
Знову повертаємось до ЗУ «Про публічні закупівлі»
Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю передбачає оприлюднення звіту про укладені договори – протягом одного дня з дня укладення договору.
То ж, мабуть, ми бачимо або чергову відверту брехню чиновників міськради (що не дивно – чого варті тільки слова про «Законне надання землі в оренду «Укржитлоінвесту», незаконне відведення якої доведено у суді!). Або – відверте і зухвале порушення ЗУ «Про публічні закупівлі» (Що теж стається не вперше). Або – роботи почались без договору. Що також є порушенням чинного законодавства. Яка ваша версія? З чим цього разу маємо справу? Може, так до виборів готуються – список публікацій про “добрі справи” напрацьовують?