Згідно з повідомленням ДФС у Київській області, продовжувати справу пов’язану з розвитком місцевого самоврядування та урбаністичним розвитком (як процитував Павла Козирєва офіційний сайт Української міської ради) екс-мер буде на посаді керівника Білоцерківського відділення ГУ ДФС Київщини. Став до виконання своїх обов’язків у цьому “новому, більш маштабному і складному проекті” (це ми знов цитуємо Павла Генріховича) пан Козирєв 30 жовтня 2017 року.
Під час представлення нового очільника Білоцерківського відділення ГУ ДФС Київщини, в. о. начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Олексій Кавилін підкреслив, що Павло Генріхович має достатній діловий та управлінський досвід задля здійснення покладених на нього обов’язків, висловивши надію на те, що він вміло застосує свої професійні навички та знайде взаєморозуміння з підлеглими.
Ну що ж, Трипільський Край впевнений, що Павло Генріхович дійсно має всі потрібні навички для продовження справи ще й досі офіційного голови Державної фіскальної служби України пана Насірова Романа Михайловича.