Забудовник продовжував продаж квартир попри скасування декларації про початок будівництва.
милькевич 121
Як стало відомо “Трипільському Краю” з власних джерел, Службою безпеки України у взаємодії з ГУ НП в Київській області в рамках кримінального провадження ініційовано проведення перевірки законності будівництва багатоквартирних житлових будинків по вул. Зарічна, 22 та Загребля, 19 в м. Обухів Київської області. За наявною інформацією Національна Гвардія України здійснила закупівлю квартир у вказаних будинках на загальну суму понад 9 млн. грн.
За результатами зазначеної перевірки відділом державною архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Обухівської міської ради 30.10.2017 скасовано реєстрацію незаконно виданих Мількевич Олені та Дегтярьову Олександру декларацій про початок виконання будівельних робіт та введення об’єктів в експлуатацію щодо вищевказаних багатоквартирних житлових будинків.
Встановлено, що будівництво зазначених об’єктів здійснювалось з численними порушеннями будівельних норм, державних стандартів і правил, а також архітектурних вимог. У зв’язку з незаконним підключенням будинків до електромереж, водопостачання та водовідведення на замовників робіт контролюючими інстанціями неодноразово накладались штрафні санкції і виносились попередження про відключення будинків від тепло- водо- електропостачання.
Як стало відомо, фактичним власником вищевказаних об’єктів будівництва є скандальновідомий забудовник та депутат Обухівської міської ради Київської області Мількевич Олександр Святославович, який використовуючи свої зв’язки, шляхом внесення недостовірних відомостей до декларацій, вводив в експлуатацію свої об’єкти, що було основною підставою для реєстрації на права власності на квартири і нежитлові приміщення.
Зазначені порушення під час будівництва не стали перепоною Мількевичу О.С. для власного незаконного збагачення за державні кошти і продажу 19 квартир на умовах пайової участі чи на вторинному ринку, які заплановані для передачі військовослужбовцям Національної гвардії України.
На думку фахівців, скасування декларацій про введення об’єктів в експлуатацію є підставою для скасування в судовому порядку права власності на квартири, тобто держава, у зв’язку з шахрайськими діями Мількевича О.С. може втратити близько 9 млн. грн. які вже сплачено на особисті рахунки депутата.
Нагадаємо, раніше суд на вимогу ДАБІ постановив знести будинок по вул. Київська, 128 у м.Обухів.ДАБІ обухів київська 128 На теперішній час Виконавчою службою Обухівського району здійснюються заходи із забезпечення позову.
Про деталі та хронологію подій на своїй сторінці у фейсбук писала місцева активістка Наталія Дронь
Дронь про Мількевича