16.01.2017 року в.о. міського голови м.Українка, Катерина Проценко направила до Верховної Ради України (а саме – до Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування) листа, у якому просить відкласти розгляд проекту постанови № 7455 про призначення позачергових виборів Українського міського голови у зв’язку з початком процедури утворення Української ОТГ.
Лист Проценко 1
Лист Проценко 2
До листа додали листи населенних пунктів, які за рішенням сільських рад погодились на об’єднання з Українкою. Усіх, крім одного – Трипілля. Єдиного населенного пункту, з яким місто Українка має спільні межі та яке не дало згоди на об’єднання.
ЛП3

ЛП7

ЛП6

ЛП5

ЛП4

Можна зробити припущення, що певній групі осіб, які багато років хозяйнувала в Українці, дуже хочеться виборів саме голови ОТГ, а не мера міста Українка. Бо будь-яка можлива перемога не лояльної до корупції людини – і тоді всі 15-ти річні гріхи випливуть на поверхню! Про всіх і кожного! Нічні кошмари нинішніх можновладців – здійсьняться: буде проведений аудит діяльності, почнуться суди, притягнення до відповідальності! Що тут скажеш? Якщо б це сталось, то з такою рекламою сусідні села і на поріг би не пустили таких господарників (кандидатів на голів ОТГ та в представники)! Апетити ж господарників зростають! ОТГ – це бюджет більший у рази (приблизно такий, як у міст обласного значення)! Це ж скільки кишенькових ФОПів можна продовжувати ощасливлювати? Скільки землі ще друзям забронювати? Але ж це лише здогадки, що виникли зі спостережень за владою міста Українка! Ймовірно, місто Українка з макетами-проектами… Вибачте, місто Українка з розвиненою інфраструктурою у вигляді парків, скверів, дитячих садків, басейнів, кінотеатрів, торгових центрів, альтернативним транспортним сполученням, масштабним озелененням, відсутністю комунальних проблем та глибоким аналізом невиконаних перспективних планів – то є візитна картка гастролерів, що пропонують все це селам! Кожен зробить свої висновки з опублікованного.