На початку лютого виконкомом Української міської ради було оголошено відкриті торги на закупівлю робочих станцій для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина України у формі картки та для реєстрації/зняття з реєстрації місць проживання/перебування осіб (внесення змін до ID-карток) з комплектом обладнання (https://dozorro.org/tender/UA-2018-02-01-000744-a#tender).
Пропозиції на конкурс подали добре відомі в Українці Олексій Тупицький та (ТОВ Юкрейнiан Лiгал Сервiсиз) та Печій Артур Миколайович (ТОВ “Промислово-торгівельна компанія “Укренергокомплект”).


При чому, ТОВ «Юкрейнiан Лiгал Сервiсиз» від самого початку не намагалось перемогти – навіть притомної тендерної пропозиції не сформували. Тобто, переможцем мав стати інший учасник. Мабуть, щоб громадськість не обурювати. Бо слава про комп’ютерних геніїв з Українки пішла вже по всій Україні.
Тож, переможцем визнали ТОВ “Промислово-торгівельна компанія “Укренергокомплект”. Щоправда, їх пропозиція теж не відповідала всім вимогам тендерної документації.
А саме:
Згідно інформації, оприлюдненій на порталі «Прозорро», кінцевий строк подання тендерних пропозицій сплинув 16 лютого 2018 17:00.
Товариство з обмеженою відповідальністю “Промислово-торгівельна компанія “Укренергокомплект” оприлюднило частину документів у складі тендерної пропозиції вже після того, як сплинув кінцевий строк подання тендерних пропозицій, а саме – 19 лютого, 22 лютого та 23 лютого. До того ж, навіть після всіх цих «довантажень», все одно бракувало документів, що підтверджує повноваження посадової особи підписувати документи тендерну пропозицію (договір про закупівлю); документів, що підтверджують факти передачі обладнання і надання послуг пов’язаних з його поставкою за аналогічними виконаними договорами, тощо.
Таким чином, Замовник зобов’язаний був відхилити пропозицію учасника Товариство з обмеженою відповідальністю “Промислово-торгівельна компанія “Укренергокомплект”. Але цього не було зроблено. Мабуть, тому, що «свої».
Наявність порушень у закупівлі визнала Державна аудиторська служба України
і повідомила про це Замовника у листі від 06.03.2018.

Після цього тендерний комітет Українки зробив наступні дії: спочатку відхилив тендерну пропозицію учасника, потім – знову її акцептував, не визнавши наявність підстав до відхилення.

Тобто, налякались, але не дуже? Чи налякались, але гроші дуже потрібні (8 березня на носі ж) Чи як??? Чи, може шановний пан Луценко вважає, що знає закон краще, ніж ДАСУ?