Вже вдруге Київський Картонно-Паперовий Комбінат проводить конкурс зі збору макулатури серед школярів. Мета конкурсу –  пропагувати окреме збирання відходів. “Важливо показати, що не тільки старі книжки, зошити та журнали можна переробляти. Ми хочемо, щоб діти усвідомили, що зібравши звичайне побутове паперове сміття, можна зберегти довкілля. Збираючи макулатуру для участі у конкурсі, багато дітей усвідомили, скільки паперу вони викидають щотижня. Де-хто з дітей каже, що тепер буде використовувати папір більш економно. Якщо діти почнуть сортувати сміття і свідомо піклуватись про довкілля – значить, ми досягли своєї мети” – сказав генеральний директор комбінату Баско Виталій Олександрович.

І от, вже відомі переможці першого етапу конкурсу «Збери макулатуру – збережи дерево», яку ККПК  проводить серед шкіл Обухова, Трипілля та Українки.

Цікаво, що багато дітей насправді серйозно ставляться до питання збереження довколишнього середовища і бачать в подібних заходах не лише можливість виграти цінні подарунки, але й посприяти корисній справі.

Під час анонсу акції у школах багато уваги приділяеться роз’ясненню того, чому варто збирати макулатуру, та як само це впливає на збереження лісового фонду країни.

А для самих активних учасників запропоновано різноманітні заохочувальні подарунки та суттєві призи.

Результат першого етапу був приголомшливий! Діти зібрали більше семи тон макулатури. А саме – 7 355 кг. І це – лише перший етап! Попереду – ще два: у квітні та у травні.

Абсолютним рекордсменом серед класів по кількості паперу, зібраного на одного учня є 10 клас Трипільської школи. Вони зібрали 13,77 кг макулатури на одного учня!

Другим лідером «макулатурної гонки» є 1-В клас нашої підшефної школи – ЗОШ №3 м. Обухова. Діти зібрали більше 300 кг макулатури! У розрахунку на одного учня це 9,78кг.

Третій лідер – 4-Б клас  навчально-виховного комплексу ЗОШ №5 м. Обухова. Вони зібрали 271 кг макулатури (9,69 кг у розрахунку на одного учня).

Кілька класів мають результати на рівні один з одним. Подекуди різниця становить менше 100 грам. І спортивний інтерес від цього у школярів стає ще більшим. Класні керівники переможців розказали, що їх результати надихнули інших дітей. Тому розслабитись і спочивати на лаврах – не вийде. Треба покращувати свій перший результат, аби здобути перемогу.

Отже, кому дістануться грошові призи після остаточного завершення акції – питання зовсім не риторичне!

Тож вболівайте за своїх діток та допомагайте їм!