ГО “Трипільський Край” має на меті, крім іншого, максимально запобігати розтратам коштів при закупівлях у нашоу місті. Шкода, але наскрізь корумпована влада Українки постійно дає привід для такої боротьби. І ми вважаємо її дуже важливою, бо заощаджені гроші – це можливість відремонтувати дороги, закупити щось для дитячих садочків або профінансувати якийсь соціальний проект, тощо.

Ми вже писали, що в результаті моніторингу закупівель виконкому Української міської ради нами було виявлено порушення при закупівлі ремонтних робіт у вбиральні приміщення міськради. У лютому 2018 року міськвиконком Українки був укладений договір на ремонт вбиральні на першому поверсі міськради загальною вартістю майже 200 тис грн.

Після публікації на нашому сайті та заяви про злочин, виконавцем робіт було визнано “помилку”. Було складено новий акт виконаних робіт і Виконавець – ТОВ “Валан – Сервіс” повернув громаді 84 тис. грн. Загальна вартість робіт за новим кошторисом склала 115 741,20 грн проти 199 959,60 грн в укладеному договорі.

Але і це ще не все. Слідчими було підтверджено розтрату 102 тисяч гривень. 102 зі 199! Більше половини!

Наразі майно ТОВ “Валан-Сервіс” заарештоване за ухвалою суду, а громаді повернуть решту розкрадених коштів.

Так, у співпраці з прокуратурою та поліцією, ми допомогли виконкому міськради Українки зберегти гроші громади. Але вони, чомусь, не дякують 😉 . Більше того – перестали публікувати договори до звітів про закупівлі. Може, бояться такої нашої допомоги? Як гадаєте?