Сьогодні ми отримали від міськради офіційного листа.

У ньому пані Кучер просить Трипільський Край надати список заходів, які ми плануємо реалізувати в 2019-му році. І до 15-го числа кожного місяця подавати оновлений графік заходів на наступний місяць.

Не дивлячись на те, що ГО “Трипільський Край” очевидно не є організацією, підзвітною органам місцевої влади ми вирішили піти назустріч «тимчасовому уряду». І оприлюднити в цьому пості загальний план наших робіт на 2019 рік.

Отже, в цьому році ми плануємо продовжувати ретельно і професійно контролювати дії міськради та виконкому. По можливості не допускати зловживання владою, корупції та розграбування міського бюджету. Також ми плануємо висвітлювати дії і рішення місцевої влади. Особливо ті, які вони з усіх сил намагаються залишити в тіні.

Як регулярні щомісячні заходи ми плануємо звернення до поліції, прокуратури, ДАСУ та інших контролюючих органів щодо порушень. Перші звернення – вже відправлені.

За підсумками року ми очікуємо побачити, на жаль, зовсім не короткий список виконаної роботи. В ідеалі – кримінальні провадження.

Такий ось простий план робіт.

Завжди ваш, ТК