Здається, представники чинної міськради взяли собі на озброєння головний принцип пропаганди від Гебельса – чим зухваліша і примітивніша брехня, тим більше у неї вірять. Звісно, тимчасовому уряду ще далеко до майстерності деяких політиків-популістів. Але вони стараються! Ось, дивіться самі. На своїй сторінці виконком прозвітував, що завдяки якимось інноваційним методам, вони заощадили 1,3 млн грн. наших з вами грошей. Теза красива.

А тепер давайте розберемо, чому це – брехня.

1)            Як ми знаємо, новий склад виконкому почав робити закупівлі лише з грудня 2018 року. Тобто, вони фізично не могли встигнути щось на економити на таку суму.  І це підтверджує інформація з порталу публічних закупівель. Яка показує, що 1,3 млн грн. – це економія з 01.01.2018 по 25.01.2019р. Тобто, враховує роботу “папередників”.

2) За інформацією прокуратури, правоохоронними органами було попереджено розтрату бюджету у нашому місті на суму близько 16 млн. грн. у січні 2019 року. І це вже – заслуги «тимчасового уряду». Ці закупівлі були оголошені вже у грудні 2019 року.

То це і є іноваційність? Семе цьому навчив Тетяну Кучер новий радник Леван Дарсанія? Намагатись вкрасти шалену суму вже в перший місяць керування? Ну, в принципі, теж не аби яке досягнення. Тільки чи влаштує воно мешканців Українки?! Отже, що корисного ми можемо винести з цієї маленької історії. Тепер ми напевно можемо знати, коли представники “тимчасового уряду” брешуть. Як відкривають рота – то значить брешуть! Все просто. Тож не сприймайте заяви влади на віру, перевіряйте інформацію!