Як отримати компенсацію за утеплення будинку? Що таке теплий кредит? Як ОСББ може отримати грант на заходи з енергоефективності?

На це та багато інших питань відповідала представник ПРООН Сивілія Черман. Тема семінару зацікавила присутніх. Тому дискусія була жвавою. Підвищення енергоефективності будинку прямо впливає на зменшення суми квартплати. Отже, зацікавлені у підвищенні енергоефективності, в першу чергу, самі мешканці будинків.

Протягом роботи проекту завданням куратора проекту Сивілії та ПРООН буде, в першу чергу, доведення ОСББ до зрілості. Мета цього – допомогти такому ОСББ отримати компенсацію на заходи по енергоефективності.

Що дає проект мешканцям багатоквартирних будинків?

Тим, хто ще не створив ОСББ – допомога у його створенні. В першу чергу, це роз’яснення чинного законодавства та механізмів створення ОСББ.

Для нещодавно утворених ОСББ – допомога в налагодженні роботи організації. Зокрема, у налагодженні бухгалтерської роботи. Для цього будуть проведені тренінги та навчання.

Для ОСББ, які вже давно існують – допомога в виконанні вимог, які необхідні для отримання компенсації на заходи по енергоефективності.

Тож, участь у проекті буде справді корисною для вже існуючих ОСББ та ЖБК, для ініціативних груп по створенню ОСББ. За посиланнями додаємо матеріали семінару.