26 лютого суд розглянув позовну заяву прокуратури та  ДП  “Київське лісове господарство” про визнання протиправним та скасування рішення 48 сесії 7 скликання Української міської ради № 364/0/7-18/48-7 від 8 листопада 2018 р. “Про затвердження містобудівної документації – “Детального плану території на частину вул. Приозерна в м. Українка, Обухівського району, Київської області, орієнтовною площею 1,500 га, обмежену зеленими насадженнями та малоповерховою забудовою”.

судове рішення

Під час скандального голосування головуючою на засіданні була Кучер Тетяна Миколаївна — нинішня секретарка міської ради. Вона ж і підписала рішення, яке прокуратура вважає незаконним та вимагає скасувати.

Нагадаємо, що Кучер Тетяна — юрист і навіть доктор юридичних наук, викладач і у минулому – адвокат. Риторичне питання: чи розуміла ця особа, що рішення буде незаконним? Якщо так, то це з її боку було свідоме порушення. Якщо ні — то вона не є професіоналом своєї справи. Адже про те, що рішення має суттєві недоліки та може бути оскаржене правоохоронними органами, було відомо заздалегідь.

Так, Трипільський Край повідомляв про те, що лісгосп звернувся до прокуратури щодо земельних ділянок, на які розроблявся ДПТ.

То виходить так, що рішення було проголосоване депутатами та підписане цілим доктором юридичних наук Тетяною Кучер свідомо? Ми ж не можемо думати, що вони не вміють читати? Або що вони всі разом мають види слуху і не чули, коли їм про це казали?

Зрештою, ніхто іншого від цих індивідуумів і не очікував. Розумні люди вже давно знають, що всі до одного діючі депутати міської ради, скоріш за все, на перше місце ставлять власні інтереси замість інтересів громади!

Мешканцям міста потрібно буде дуже гарно подумати та проаналізувати вчинки всіх кандидатів в депутати місцевої ради та на посаду голови, перш ніж ставити галочку у бюлетені на наступних виборах. І точно потрібно викреслити зі списку «за кого голосувати» всіх, хто був причетний до роботи міськради або виконкому за «царювання» Павла Козирєва, Тетяни Кучер та Катерини Проценко. Людей, які б себе не зганьбили в той чи інший спосіб, там не має.