Місцеві мешканці давно просили міськраду належним чином облаштувати футбольне поле

Багато хто знає про існуюче міні-футбольне поле,що знаходиться між будинками 13 та 14 по вул. Будівельників. Воно не має огорожі, спеціального покриття. Лише назву.

Облаштування майданчику було мрією багатьох мешканців. Адже грати у футбол на безпечному полі зі штучною травою набагато краще, ніж у пилу та камінні.

Проект та гроші є. Справа – за виконанням.

Зважаючи на бажання місцевих мешканців, влада міста замовила проект. У серпні 2018 він був готовий та пройшов експертизу.

У грудні 2018 року, завдяки наполегливій роботі небайдужих городян, на рахунок Виконавчого комітету Української міської ради, з державного бюджету, прийшла субвенція на капітальний ремонт футбольного поля по вул. Будівельників,13 із влаштуванням огородження та покриття у розмірі 487 000 грн.

Отже, коли тимчасовий уряд захопив владу, вже була затверджена проектно-кошторисна документація, експертний звіт, були наявні гроші.

Робота бездіяльність тимчасового уряду

З моменту як була отримана субвенція, пройшло більше трьох місяців. А у міськраді ще й пальцем не поворухнули.

Згодні, що взимку ремонт робити недоречно. Але можна було спокійно оголосити торги і знайти відповідального підрядника на виконання робіт за затвердженим та узгодженим графіком та кошторисом. І вже у березні – розпочати роботи.

Але хтось у міськраді замість того, аби працювати, занадто зайнятий самолюбуванням та створенням купи фото на тлі типу радісних городян.

Можна сказати, що заступників не було. Але, індивідууми, які стали заступниками нашої в.о. вже давно працювали у міськраді за договорами ЦПХ. Той самий Віталій Бунь, наприклад. Тобто, цей аргумент – не підходить.

Залишаеться тільки гадати: а чим же таким важливим (окрім селфі, звісно) займаються у міськраді, що не можуть замовити ремонт майданчика?

Хоча самі планували це зробити це у лютому! Навіть плани закупівлі оприлюднили.

А що мешканці?

З початку року до Буня звертались з проханням визначитись з виконавцем робіт, підписати відповідний договір. Щоб з настанням сприятливих погодних умов підрядник став до виконання робіт.

«фахівець» Бунь годував обіцянками. Кожен раз божився і клявся,що договір буде підписаний “на наступному тижні”. Мабуть, щось йому заважало виконувати свою роботу належно.

Які наслідки такої роботи міськради?

На рахунках лежать кошти, які не використовуються. На носу – вибори і передбачити  коливання курсу долара та інфляційні ризики після першого туру – дуже важно. Тож. Цілком можливо, що через недбале виконання своїх обов’язків працівниками виконкому,   саме через те, що вони дотягнули аж до краю, грошей на виконання робіт може не вистачити.

Просимо всіх небайдужих мешканців тиснути на владу міста, аби в найкоротший термін був підписаний договір . Ми, у свою чергу, вимагаємо проведення торгів за конкурентною процедурою. Закон таку можливість передбачає. Терміни це не затягне, адже провести допорогову закупівлю можна легко і швидко. Якщо ви не хочете вкрасти гроші громади, звісно. І це – пошук можливості вкрасти – якраз може бути однією з причин затягування з вибором проектної організації.

Загалом, згаданий приклад яскраво ілюструє спроможність, а точніше – повну неспроможність виконкому на чолі з селфі-дівчинкою.