Наберіться терпіння, це буде лонгрід. С пруфами, скрінами, доказами зв’язку ЗеКоманди з Коломойським та обґрунтуванням того, чому ЗЕ —  проросійський кандидат.

НАРОДОВЛАДДЯ  — ДЕМОКРАТІЯ ЧИ ПОБАЖАННЯ ПУТІНА?

Зеленський, а точніше – його політтехнологи, запевняють, що Володимир підтримує курс на ЄС та НАТО. З однією умовою – курс потрібно підтвердити на референдумі. І взагалі, всі принципові питання розвитку держави має визначати народ на референдумі.

Аналогічні тези про референдуми пропагує також Медведчук.

За його словами, “Український вибір”, з моменту свого заснування, відстоює ідею народовладдя. Медведчук є ініціатором проекту закону “Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою”.

У чому тут небезпека?

 1. Саме фейковими референдумами Росія намагалась легітимізувати анексію Криму та ОРДЛО. Тому здається, що це російська технологія, яка вочевидь є небезпечною для цілісності країни.
 2. Питання на референдумах можна ставити маніпулятивно,  отримуючи обґрунтування для рішень на користь Росії.
 3. У стані тотальної залежності суспільної думки від телевізора та за умов контролю над «першою кнопкою» країни, сформувати будь-яку потрібну думку до референдуму – не проблема.

До того ж, ми вже маємо неабиякі механізми народовладдя. Вонозабезпечено через систему петицій на місцевих і державних рівнях. Є Закон України «Про Звернення Громадян», Закон «Про громадські об’єднання». Навіть Закон України  «Про публічні закупівлі» передбачає громадський контроль у сфері публічних закупівель.  Одним словом, для тих, хто дійсно хоче впливати, можливостей – безліч.

Але ж Медведчук і Зеленський хочуть інших референдумів.  Вони прагнуть не системних дій громадян по розбудові України, а «революційних» змін, які можуть нести руйнівний вплив на економіку, та саму державність країни.

НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ КАНДИДАТА ЗЕЛЕНСЬКОГО І ЙОГО НИНІШНЬОЇ КОМАНДИ

ОСЬ ЩО ПИШЕ  КАНДИДАТ У СВОЇЙ ПЕРЕДВИБОРЧІЙ ПРОГРАМІ:  «Уся інформація про формування та використання бюджетів, проведення тендерів, закупівель, аукціонів буде в загальному доступі».

Насправді ,ця ініціативо застаріла на декілька років. В нас вже працює система публічних закупівель ProZorro та купа відкритих реєстрів.  А всі платежі бюджетних установ та органів самоврядування, включно з оплатою податків і заробітної плати доступні  на https://spending.gov.ua.

З ПРОГРАМИ КАНДИДАТА:  «Ми забезпечимо монетизацію пільг і субсидій».

Насправді, субсидії ВЖЕ монетизовані.

З ПРОГРАМИ КАНДИДАТА: «Екологія країни — це інвестиція в майбутні покоління. Введення європейських стандартів промислового і продовольчого виробництва. Україна має стати світовим екологічним продовольчим супермаркетом».

Насправді в  Україні вже багато років  працює ринкова економіка. У  нас існує відкритий ринок і виробники, які хочуть більший обсяг продажів, мають забезпечити відповідну якість. Не кажучи вже про тих, хто виходить зі своєю продукцією на іноземні ринки.

КОМАНДА

Здається, те, що ми зараз бачимо – гарно режисоване шоу. В головній ролі якого є професійний актор. Ще жодного разу ми не побачили кандидата в президенти. Справжнього, а не уявного. За нього завжди говорить хтось інший.

Хто команда можливого президента? Кого він запропонує на ключові посади? До голосування 2 тижні, а нам це невідомо. Так само, як невідомо, ким є кандидат насправді.

Але дещо нам вже відомо про команду.

ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»  – ТАКИЙ САМИЙ ПРОЕКТ КОЛОМОЙСЬКОГО ЯК І «УКРОП»?

Судячи з того, що ми побачили в youcontrol.com.ua, на парламентські вибори Коломойський готує нам на вибір близько десятка «нових» партій.  Схоже, що і  улюбленець публіки Саакашвілі також був його проектом.

Якщо ми подивимось зв’язки політичної партії «Слуга Народу», то побачимо там багато цікавого.

Розкривши зв’язки розділу «фізичні особи – члени партії», ми чомусь побачимо не прізвища, а інші партії. Ось їх перелік:

 1. ПП «Укроп»
 2. ПП «Сам за себе»
 3. ПП «Поруч»
 4. ПП «Рух нових сил Михайла Саакашвілі»
 5. ПП «Важливий Кожен»
 6. ПП «Громада і закон
 7. ПП «Об’єднана Україна»
 8. ПП «Нові»
 9. ПП «Громадська позиція»
 10. РПО УП “ЄДНІСТЬ” Дарницького району м. Києва
 11. Кам’янець-Подільська міська партійна організація АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Якщо «Укроп» пов’язаний з Коломойським, то, відповідно, «Слуга народу» – також.  Діяльність партії «Укроп» давно розчарувала більшість українців. То чи можемо ми очікувати реальних реформ від їх більш яскравого клону? Риторичне питання.

Тож, що мамо у підсумку?

 1. Ризики повернення під вплив Росії через Медведчуківські референдуми
 2. Некомпетентність  команди та самого кандидата.
 3. Схоже, що ЗЕ – аватар Коломойського. А це означає, що боротьби з корупцією не буде.

А найголовніше – тотальна брехня та приховування будь-якої інформації про кандидата Зеленського, яка відрізняється від образа Голобородька.

Стратегія штабу Коломойського зрозуміла. Треба не дати виборцю реальну інформацію, примусити вірити в те, що Зеленський – Голобородько. І спокійно взяти владу в Україні.

Ми закликаємо кожного виборця зробити свій вибір виважено. Без емоцій. Проаналізувавши всі «за» та «проти».

Давайте разом доведемо всьому світу, що ми вміємо самостійно приймати рішення і телевізор нам для цього не потрібен!