Саме таке враження складається, коли бачиш, як в.о. мера з купою куплених з потрохами депутатів наполегливо працюють за для збагачення забудовника Укржитлоінвест, та пана Рубана особисто.

Інтереси громади? Ні, не чули! Ось вам свіженький приклад.

Спочатку передісторія.

За діючим законом, забудовник сплачує місту пайовий внесок за те, що отримав в оренду землю та побудував на ній будинок.
У разі, якщо його витрати на будівництво позамайданчикових інженерних мереж перевищують розмір пайового внеску, місто має компенсувати забудовнику ці витрати. Такий собі дуже лояльний до бізнесу закон.

Але зараз Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроект № 1059, який скасовує всі ці виплати. Тобто, тепер якщо забудовник витрачає якісь кошти – то не є проблема громади. Будуєш? Будуй! Але будь-ласка, не розраховуй на те, що при цьому ще залізеш в кишеню громади.

А тепер повертаємось до наших …. можновладців. І ситуації, яка може коштувати кожному містянину нормальну таку купу грошей.

Наразі «Укржитлоінвест» жадає швиденько отримати з бюджету міста близько 1,3 млн. гривень на підставі цього СТАРОГО (ПОКИ ЩЕ ДІЮЧОГО) закону. Чому швиденько – зрозуміло. І саме тому пан Рубан бігає як солоний заєць по комісіях міськради, певно доводячи депутатам, що місту конче вигідно віддати гроші містян саме йому. Бо вочевидь йому вони більш потрібні.

І о диво! Влада прислухається до пана Рубана і виносить розгляд рішення щодо розміру пайової участі на сесію 12.09.2019

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Отже, пані Кучер і Ко не думають про те, що таке рішення вкрай невигідне для містян, що на наступному тижні вже можуть прийняти новий закон і місто отримає можливість вкласти ще 1,3 млн. в інфраструктуру міста.

Пані Кучер і Ко думають, вірогідно, про свій особистий інтерес.

І саме тому пан Рубан збирає навколо себе «ефективну команду» на наступні вибори, мабуть, бід гаслом «Не всі землі ще мої» і буде сцяти в очі виборцям про те, що він двома руками за будь-який парк , тільки б вибрали. І саме тому, в цій команді присутні лише «здатні домовлятися» персонажі.

Шановні містяни! Закликаємо кожного з вас знайти хвилинку за для того, щоб поспілкуватись зі своїм депутатом. Спробувати ще раз донести до нього те, що він має відстоювати інтереси громади.

Вважаємо, що якщо ми всі разом погодимось і далі це все терпіти, залишимо при владі цих ділків, не покажемо їм на виборах «червону картку», то й годі жалітись. Будемо жити в кам’яних джунглях, де громада – лише кормова база для влади. І будемо зітхати про те, що так не має бути.

Тож давайте покажемо пані Кучер і Ко, що це вони нам винні, а не громада – їм!